Yapılabilecek en çılgın, en heyecanlı en farklı tatil nedir?

Evet iki arkadaşız...

Dünyada her hangi bir yerde yapabileceğimiz kişi başı 5000 TL'yi geçmeyecek en heyecanlı ve farklı tatil nedir sizce?

Belki benim vizyonum dar ama ben Amsterdam diyorum.

  • damdanakan  (01.01.16 14:54:21)
bu gittiğiniz yerdeki tutumlarınıza ve şansınıza kalmış, antalyada çılgınlar gibi bir tatil de olabilir las vegas da inanılmaz tırt bir tatilde geçirebilirsin.

phuket fiyatlarına bak derim
  • basond  (01.01.16 14:56:58)
Biraz daha para biriktirip savas jeti ucurabilirsiniz.

www.skyandspacetravel.com
  • crown  (01.01.16 15:05:11)
Amsterdam dünyanın en overrated şehri. İlk iki gün geçer de, üçüncü gün öyle mal mal kanala bakıp durursun.

Farklı seyahat önerileri için yabancı seyahat bloglarını takip et derim. Hiç duyulmadık yerlere gidiyorlar, tırmanıyorlar ediyorlar.
  • rivulet  (01.01.16 15:09:59 ~ 15:11:09)
aklıma patagonya geldi benim. belki sana tırt gelebilir ama :/

  • ruhen hastayim ben  (01.01.16 15:13:38)
çılgınlık için az para, 5000'e ibizaya falan gidilir anca.

  • christopher nolan  (01.01.16 15:26:23 ~ 15:27:11)
bangkok olabilir. orası için acaip diyorlar.

  • c1b2k3  (01.01.16 15:27:36)
Trans sibirya demiryolu

  • kiss my irish ass  (01.01.16 16:00:26)
En heyecanlı tatili Irak ya da Afganistan gibi yerlere gidersen yaşarsın herhalde :D ha Nepal'e gidebilirsiniz uçak ne kadar bilmiyorum ama, havaalanına iniş bile ayrı heyecan bi sıkıntı olsa dağa çakılıyorsun :D

Şaka bir yana ben asya ülkelerini tercih ederdim(ilk yurtdışına çıkışımda Çin'e gittim) bambaşka bir kültür görüyorsun çok eğlenceli(bana göre) oluyor. Bazılarına göre çok sinir bozucu da olabilir.

Avrupa'nın tarihi mimarisi eserleri çok güzel ama bambaşka bir kültür yok. Yine az çok aşinayız.

Edit: Uzakdoğuya uçak bileti baya pahalı ama yaşamın ucuzluğu kendini amortiliyor bence. Gerçi paramız da baya değer kaybetti onlarınki ne oldu hiç bilmiyorum.
  • rodriguez2  (01.01.16 16:07:53 ~ 16:09:58)
Avrupayı falan geç, bütçeniz var ne güzel. Kastırmayın. Ben de güneydoğu asya derim. Tayland falan. Değişik yerler, mutlaka gidip görün derim :)

  • roket adam  (01.01.16 16:17:41)
ooo arkadaşlar ben star wars izlerken baya yazmışsınız teşekkür ederim :)

Avrupaya gitmeyi ben de düşünmüyorum çünkü avrupa'da ne kadar farklı bir şey olabilir ki diyorum belki yanılıyorumdur ama gitmek kolay geliyor oraya.

tayland, çin, brezilya vs daha heyecan veriyor nedense, bunların hiçbirini bilmiyorum ama farklı olacağı kesin gibi. tek sorun buralarda gerçekten gitmeye değer bir şey var mı?

çin mesela farklı bir kültür ama tatil de olsun biraz, ne bileyim dinlenelim güzel yerler görelim işte.

niagara şelalesi falan nasıl bütçemiz yeter mi öyle şeylere?
  • peace.on  (01.01.16 17:53:30)
Sakin parayi Amsterdam'da harcayayim demeyin:)

  • stavro  (01.01.16 18:02:12)