Babamın takside telefon dusurmusler

Yılbaşı gecesi babam eve döndükten sonra arabada LG g4 bulmuş. Bulduğunda telefon kapalıydı. Sarja taktik açtık sahibine ulaşmak için ama pin kodu var. Hem cihazda hem sim kartta. Sim kartta olmasaydı başka cihaza takip rehberinde ulasirdik birilerine.

Şimdi bu cihazın sahibine nasıl ulasacagiz? İnşallah hangi taksiye bildiğini unutmamış da gelip duraktan ister.

Sim karti turkcelle gotursek bulabilirler mi turkcelleden?

sim kartı çıkart operatöre sor sahibinin iletişim bilgileri belki vardır mail vs.

  • basond  (01.01.16 14:39:28)
pin kodunu atlayabiliyorsun çoğu smartphoneda arama yapamıyorsun ancak telefon açılıyor. eğer böyle bi durum varsa belki kişilere ulaşabilirsin. öte yandan telefonu sahibindende ilana koy açıklamaya da "nerede nasıl kaybettiğine dair doğru bilgiyi veren asıl sahibine verilecektir" diye bi not düş. ben şahsen telefonumu kaybetsem ilk sahibindene bakarım

  • KidLazer  (01.01.16 14:49:36)
Acil Durum ayarlamalarını yapmış olabilir kilit ekranında in case of emergency tuşu varsa oradan öğrenebilirsin belki.

Sim kartı çıkartıp telefonu açıp kilit olsa da üst bildirim çubuğunu çekip sağ üstte kişi simgesi varsa ona dokun belki ad soyad yazabilir.

Bunun dışında sim kart operatörünü deneyebilirsiniz belki.
  • atom karincanin torunu  (01.01.16 15:14:44)
Sahibinden ilanı onaylamadı. Operatöre gideceğiz yarın.

  • evrenos gazi  (01.01.16 21:52:31)