çıldıracağım

fotoşop yükledim adobe'den, crack bile yapmadım. Çalışırken ekran kartı hatası verdi, onu değiştirdim, sonra geçti.
şimdi de aniden mavi ekrana geçip kapanıyor, kernel security check failure dedi. Baktım google'dan napılabilir,
disk ttaraması yapın demişler.
yapayım dedim, ekteki cevabı verdi.

hiçbişey açık değil şu anda, chrome açık bi de mcaffee var. o da kasıyor olabilir ama 8 gb i5 makina yani o kadar da olmasın.
sorunlar bitmiyor bitmiyor :(((
ne yapacağım şimdi,
kernel security check için ne yapabiiirim ayrıca.
bu kendini restartlama 2 kere oldu şimdiye kadar.

başka bir setup dosyasından dene bence

  • cekilmis gayfe  (31.12.15 14:59:19)
çalışan diske chkdsk yapamam yeniden başlattığında yapayım mı diye soruyor sana bilgisayar

Y'ye basıp bilgisayarı yeniden başlatman lazım. Ama bence çözüm o değil. Ram patlamış olabilir. her şey olabilir ama bir donanım sorunu olduğu kesin.
  • himmet dayi  (31.12.15 15:08:16)
aynı problem bende de var ve win10 dan dolayı sanırım

www.eksiduyuru.com
  • Northern Mariner  (31.12.15 16:05:17)
setup dosyasından yapmadım.

bende win10 değil. 8.1
lanet olası 8gb ram, 4vdb dedicated VRAM
bi de dün illustarator ve fotosopta "ekran kartın yetersiz" dediydi, nvidia'yı bulamadı, elle bağladık gittik, gör bunu dedik. sonra 4 kere görmedi, 5.de gördü nasılsa.

çalışan diske yapmadı, açılışta yapınca da %10da kaldı, 50 dakika. sonra off tuşuna uzun basarak kestim zorla, yine başladı aynı şekilde yine aynı..

fotosop illustrator yükledim , ardından tanımadı, nvidia ekran kartını güncelledim. bunu gör diye bağladım. kernel bilmemne çıktı. niye böyle ya.
  • neynep  (31.12.15 16:22:43)
Çözümü buldum,

Sorunu nvidia driverları yaratmakta, öncelikle www.guru3d.com bu program ile tüm nvidia sürücülerini kaldırıp eski driver versiyonu ile kullanmak gerekiyor. Bende 359.06 numaralı driver ile sorunsuz çalıştı.
  • Northern Mariner  (02.01.16 13:50:36)