numaram bahis şirketlerinin eline geçmiş

tubet1.com , pumabet.com, wintipo, marsb, gibi saçma sapan siteler sürekli mesaj atıp duruyor.
hiç bahis oynamadım üstelik. bu tip mesajları engellemenin bi yolu var mı?

aynı sorun bendede var limanbet mi ne var onların canlı yardıma baglanıp kaldırttım ama hepsini tek tek böyle yapamam

bulursan çözüm banada lazım
  • horizon  (31.12.15 13:01:06)
akıllı tel. kullanmıyorum. onlarda gmaildeki gibi belli bir kaynaktan gelen mesajları engellemek var mı?

  • kupigometa  (31.12.15 13:03:08)
Evet engellenebiliyor mesajlar, eğer kaynağı kara listeye attiysaniz

  • mesglsn sanirm bn yatiyrm  (31.12.15 13:04:09)
sağ ol @meşgulsn . e öyle yapsana @horizon. sırf bu yüzden telefon alabilirim.

  • kupigometa  (31.12.15 13:05:14 ~ 13:05:47)
engel de cozum degil malesef.

birini engellesem yeni kaynaktan geliyor yine sinir bozucu. belki uygulamalar ile daha gelismis engelleme yapilabilir ama spam olmayani da engeller mi keywordlere gore falan dikkat etmek lazim ki ustunde kafa yorulmamasi gereken bir konu bu.

numarami degistirmeyi dusunuyorum ben
  • jedilance  (31.12.15 13:50:37)
engel çözüm değil

direk bahis şirketinden numarayı sildirmek gerekiyor.

yada gelen mesajlarda iptal için mesaj atın diyor tek tek oraya mesaj atmak lazım.

bunun için devlet ceza kesiyor ama bunlar durmak bilmiyoru.
  • horizon  (31.12.15 13:52:56)