Yilbasi yemegi ifsasi

hizliresim.com

Simdilik bunlar var. buyuk tabaga zeytinyaglj pirasa gelecek. Ekmek kizartip guacamole surucem bi de. Sanirim menu bu kadar :) sonra da cips falan yeriz

Sizinkiler ne alemde?

lazanya attim firina kanka.

  • baldur2  (31.12.15 11:09:05)
klasik olmuş baştan çıkartıcı birşey yok :)

bence biraz daha hamur işi ve çikolatalı şeyler denemelisin.
  • EXXE01  (31.12.15 11:14:21)
bizde karnıbahar var :(

  • anonymice  (31.12.15 11:15:00)
Bizde ne olduğu henüz belli değil. Ya hindi tavuk dolduracağız thanksgiving stayla, ya da pirzola falan olacak. Tatlı olarak kadayıf var. Sonsuz kuruyemiş var. Cips var. Çikolata var.

  • Lim5  (31.12.15 11:29:28)
@exxe sozumona diyette insanlariz caktirma ;)

  • la noix  (31.12.15 11:34:29)
tel taktırdım 2 gün önce, yumuşak şeyler yicem mecbur.

  • [silinmiş]  (31.12.15 11:36:14)
Daha ne olsun? Ben zehirlendim, bağırsağımın enfeksiyonu ile yatıyorum. Muhtemelen patates haşlaması ve muz ile seriyi tamamlayacağım. Evde neler oluyor, haberim yok pek :)

  • aychovsky  (31.12.15 11:38:08 ~ 11:38:59)
Steak yapicam aksama henuz sofra hazir degil bi gidebilseydim eve.. simdilik hazir olan tek sey noel babalar

i.hizliresim.com
  • neferkitty  (31.12.15 11:42:16 ~ 11:47:16)
ishalin adi bagirsak enfeksiyonu mu olmus :D

  • baldur2  (31.12.15 11:48:09)
Bi kiside o pastanin kosesinde turuncu ne niye oyle diye sormamis :p

  • la noix  (31.12.15 12:10:31)
@la noix ananas? portakal? ondan ziyade hazır pandispanya mı kullandınız o dikkatimi çekti ilk :D

  • nice tnetennba  (31.12.15 12:21:41)
aynen pastaban kullandık. ben cheesecake yapıcaktım ama annem pastaban almış, yorma kendini bi puding dök üstüne hızlı olsun falan dedi. sadece pudingli yeterli gelmedi bana :P ama eşim de muz-portakal falan sevmiyo tatlıda o yüzden sadece o köşeye koydum :P

  • la noix  (31.12.15 12:38:38)
arkadaşlar sadece sen gel dediler, hazir sofraya oturacagim :) belki iş çıkışı vaktim olursa portakal kabuğundan kase yapıp içine jöle doldururum. çok da güzel bir şey değil ama dilimler hoş duruyor

  • fallopian  (31.12.15 12:48:02)
Kirmizi et sarap falan var galiba. Eve gidince ogrenirim bu kadarla kalmamistir umarim :d

  • rayde  (31.12.15 13:18:49)
@la noix, geliyim mi bende çok canım çekti :)

bende pizza var :( bekar adam yılbaşısı işte.
  • selam  (31.12.15 16:18:36 ~ 16:19:04)
annem sebzeli börek yapmış. dünden etli türlü, bulgur pilavı ve tavuk sote var. ben de 8-10 çikolata, 3 cips, 3-4 litre de meşrubat aldım. tabii kendim için değil, 5-6 kişiyiz.

ailemleyim, ortam güzel ama nasıl desem ben bu yılbaşlarında falan ezik hissediyom ya. bizimkiler dindar mesela böyle kutlamadır şeydir hiç yapmazlar. ben de kutlamam zaten ama ne bileyim işte böyle güzel güzel özel yemekler yabılıyo, kadınlar güzel güzel giyiniyo, laik ve ateist bi ortam oluşuyo ben böyle yerlerde ve durumlarda kendimi çok salak hissediyom. o yüzden hüzünlüyüm biraz. anamın yanında, kardeşimle sebzeli börek yemekten memnunum ama diyorum ya işte böyle şarapmış etmiş görünce garip hissediyorum. yapmayın böyle şeyler :((
  • der meister  (31.12.15 16:27:49)
@selam gel gel ama karşılığında 1 saat çocuğa bakarsın ahahahah

o değil de bebe nedeniyle biz yılbaşını erken kutladık. öğle yemeği oldu ispanyol usülü. 2 saat sürdü valla yemek :D şimdi oğlanlar siestada ben de şarabımı aldım tv başındayım :)
  • la noix  (31.12.15 16:37:20)
@der meister 2 sene önceye kadar alemlerden alemlere partiden partiye koşuyodum. ee noldu? geçen sene annemlerle yemek yedikten sonra eşimle arkadaşım playstation oynadı, bu sene gece 12'yi görür müyüz bilmem. gençliğinin tadını çıkar :D

  • la noix  (31.12.15 16:39:01)
ahaha afiyet olsun da sevgiyle hazırlandı diye mi duyuru gönül işlerinde?

  • nawar  (31.12.15 16:39:28 ~ 16:40:07)
Ben Guacamole yaptım, isteğe göre fotoğrafını çekip yüklerim. :)

  • yirmisantim  (31.12.15 16:49:09)
@nawar ifşaları gönül işlerinde açıyoruz diye açmıştım ama seninki daha iyimiş ahahaha sorarlarsa öyle diyim bari :P

  • la noix  (31.12.15 16:50:25)
Ben disarida yiyeceğim. Evde bir halt yok maalesef.

  • stavro  (31.12.15 17:16:14)
afiyet olsun. etajer cok güzelmis. nerden?
ve mutlu yillar :)

  • shi aila  (31.12.15 17:53:56)
@shi aila, neferkitty'ye sordun dimi etajeri :D

  • la noix  (31.12.15 18:15:20)
Benim etajer mi? Gerci ben onu tv unitesi olarak kullaniyorum. 130 tl ye marangoz bir mobilyaci var burda kendisi istediginiz gibi siparis uzerine yapiyor dileyene tarifini vereyim :p
Besiktas esnafi :d

  • neferkitty  (31.12.15 18:24:45 ~ 18:31:20)
ingilizlerin, fransizlarin, almanlarin ve benim etajer (etagere) dedigim bu:
upload.wikimedia.org

türkceye farkli gectiyse benim sucum ne :(
  • shi aila  (31.12.15 18:38:31 ~ 18:39:45)
Epic fail olmus bizimkisi :)

  • neferkitty  (31.12.15 18:43:36)
puhahahahahahha :D:D:D

annem almıştı altında interim design yazıyo. bi daha görüşürsek sana hediye edeyim ama :) ben pek kullanamıyorum hatta bugün içimden geçti "yau nereye koysam sığmıyor masanın üstünde duruyor" falan diye :D
  • la noix  (31.12.15 18:49:17)
@yirmisantim, paylassana guacamoleni:) biz genelde yapardık kayda deger bişeler, bugun balıkla gecistircektik ama pastaya katılan sutun bozuk oldugunu kesfedince(ki yemiş bulunduk) ondan da vazgectik. kavurmalı pilav stayla

  • galandar kostumu  (31.12.15 19:08:37)
beyaz leblebi cin tonik. fotoğraf göndermeye bile gerek yok.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (31.12.15 19:11:01)
churchill mi o etajer :)

  • burya  (31.12.15 19:12:04)