aliexpress

buradan ne aliyorsunuz?
aldiklarinizdan memnun kaliyor musunuz daha sonra?

aliexpress-ebay aynı sayabiliriz herhalde... bir kısmı oradan bir kısmı buradan çin siparişlerinden aklıma gelenler...
bisiklet matara kafesi
usb nano bluetooth 4.0 dongle
usb nano wifi dongle
bluetooth headset
çakma buff bandana(defalarca kez yıkandılar ve renk atma olmadı, bunlardan da memnunum...)
3.5mm uzatma kablosu
duy çiftleyici(bildiğin iki ampul takmalık işte, tek yeterince aydınlatmıyor diye)
hdmi/vga adaptör
3.5-6.35 çevirici
bisiklet kilidi
usb port bracket
bisiklet pedalı
güneş gözlüğü(kullanmadan önce uv filtre kontrolü için gözlükçüye götürdüm, gerçekten var. sağlıksız adi bir şey değil. 20 dolara filan aldım yani o 1-2dolarlıkları bilemem)

bunların hepsinden memnunum. bir de webcam almıştım onu beğenmedim, zaten ucuza gelmişti ama... yani çok kötü değil fiyatına göre iyi yine ama ben gittim amazon'dan c920 aldım sonra.
  • ucan spagetticanavari  (31.12.15 04:25:05)
saat(çok)
glow led ışıklar. gerek bilgisayar kasası için, gerek televizyonun arkası için
kolye
değişik değişik klavye ve fareler. bkz: www.aliexpress.com

bileklik
telefon kılıfı
kulaklık
taşınabilir şarj aleti
sata e-sata
hdmi kablosu
hdmi to mini hdmi
ışıklı fan
www.aliexpress.com
  • cetoxim  (31.12.15 08:12:09)
dolar 3 lira olduğu için hiçbir esprisi kalmadı. artık almıyorum.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (31.12.15 08:23:56)
10-15 adet saat
10-15 bisiklet aksesuarı
10-15 usb ıvır zıvırlar
telefon
  • dieselsingle2  (31.12.15 08:59:54)
dolar 3 tl olduğu için gerçekten çok bir fark yok artık, sadece değişik bir şey görürsem alıyorum. lotr yüzüğü, harry potter kolyesi falan gibi türkiyede 30 liradan aşağı satılmayan şeyleri 1 dolara alabiliyorum burdan.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (31.12.15 09:09:36)
ıvır zıvır aksesuar alıyorum, onun dışında telefonuma fish eye lens almıştım, hala kullanıyorum çok güzel. ve evet dolar 3 tl. alışverişi kestim.

  • nice tnetennba  (31.12.15 09:51:59)
bikaç tlf kılıfı
bi kalemlik -çakma deri tabiki-
2 3 kolye
ekran koruyucu
kulaklık. -orjinal kulaklığıma göre daha kısa sürede bozuldu-
yüzük
  • indescribable  (31.12.15 10:51:56)