55 inden sonra facebook hesabi acan babamin sakincali davranislari

Arkadaşları yardım etmiş, facebook hesabı açmış. Demin "Nereden giriliyordu, su facebooka bi girsene" dedi. Açtım sayfasını internet tarayıcısından. Şeytan durttu, azıcık da baktım. Sonucu tahmin edebilirsiniz. Anneme citlatsam mi durumu yoksa hic karismayayim mi?

annene çıtlatma sen söyle babana

  • cekilmis gayfe  (30.12.15 22:06:20)
ben kardeşimle birlikte pederi karşımıza çekip "bizi karşına alma. kendine çeki düzen ver" diye uyarmıştık. düzeldi sonra.

  • alperz  (30.12.15 22:06:45)
Ne var ki babanın sayfasında?

  • maxim gorki  (30.12.15 22:08:46)
Sonucu tahmin edemedim ama birak takilsin ya bence

  • all girls dream  (30.12.15 22:10:14)
sen babana söyle.

  • Alt4y  (30.12.15 22:10:34)
çek karşına konuş tabii ki utanır da yapmaz bir daha.

  • arkburak  (30.12.15 22:11:42)
face bence normal gorunen ama ilk firsatta icindeki hayvani disari salan zayif karakterleri saptamak icin muthis bir deney yeri. bizim akrabada cok gordum. internetin i sini bilmeyen coluk, cocuklu, dindar, varos kesimin face'de kadinlarin pesinden kostugunu,

  • mayeskuel  (30.12.15 22:21:24)
babana söyle yav. direkt söyleyemezsen de 'facebook çok sakat yer, sahte hesap kaynıyor hepsi para tuzağı, inananları da yayınlayıp rezil ediyorlar aman bulaşma' falan de.

  • icim urperiyor  (30.12.15 22:28:25)
hiç karışma. hatta annene yakalanmaması için birazcık öğret işte napıyorsa gizleyebilsin. ama çaktırmadan öğret.

  • kaledekiyalnizlik  (30.12.15 22:37:52)
İyi misiniz? Kadın halime babama çapkınlık mi ogreteyim?

  • damdanakan  (30.12.15 22:41:54)
@dam bence cinsiyetini bilmiyorlar, kızılması gereken asıl olay sana böyle bir teklifle gelmiş olmaları değil baban erkek olduğu için bunu bir hak olarak görüyor olmaları. Var ya Türkiye hiç değişmeyecek. Kimsede namus yok.

  • Traveller  (30.12.15 22:47:29)
tabiki söyle annene. bilmek hakkı. baban da akıllı olsun

  • sta  (30.12.15 22:53:36)
@Traveller: Sorma. İnsanı zorla feminist yapacaklar

  • damdanakan  (30.12.15 23:11:48)
ya gerçekten bu vakalar cok sinirimi bozuyor, bari adam akıllı kullanmayı bilseler de sinirimizi bozmasalar. gerçi bizimki kimden ögrenmişse geçmişi silmeyi ögrenmiş.
anneyi üzme, babana ayar çek. ben şöyle yapıyrum, bi dizi falan izlerken takip ya da bilişimle ilgili bişey bahsedilirlen veriyorum hemen coskuyu. bilgisayarda attıgınız her adım gorulebilir, bi sürü dolandırıcı var falan. hatta mesela az önce birinin verdigi onedio linkindeki olayı anneme anlatır gibi verdim coskuyu.
o degil de nedir bu yastaki heriflerin uckurlarıyla derdi?
  • galandar kostumu  (30.12.15 23:11:50)
Antropoz ya da halk arasındaki adiyla azgin teke sendromu. Ya işin kötüsü bir yanim onaylamasa da adamın içinde bulunduğu ruh halini anlamlandiriyorum. Düşünsene 55 yaşına gelmişim, hala çalışıyorum. Hayattan umduğumu bulamamisim, mutsuz bi evliligim, sorunlu çocuklarım var. İşten eve gelip hep aynı yemekleri yiyip hep aynı programları izliyorum. Bırak karimi aldatmayi cinnet geçirip bütün aileyi elden bile gecirebilirdim ben. Sonuç olarak Türkiye çok boktan bi ülke. Ekonomimiz dışa bağımlı. Ofg.

  • damdanakan  (30.12.15 23:26:21)
mutsuz bir evliliği varsa boşansın öyle yapsın ne yapıyorsa. yaptığını masum göstermeye çalışmak bu

  • sta  (31.12.15 09:48:35)
Annene söyleme de babanla konuş diyorum ben de. Yaptığını haklı çıkarmaz ama dediğin gibi o psikolojide nefes alabilecek bir açık bulunca direkt dalmış. Okey gruplarına falan kanalize et ilgisini :)

  • piremses  (31.12.15 18:18:31)