Açık mekanlardaki sobalardan rahatsız olmuyor musunuz?

Herkes rahat rahat oturuyor gözüküyor da ben bu sobalar altında daral geçiriyorum, kıpkırmızı oluyorum, içimden alev çıkar gibi oluyor, havaya ihtiyaç duyuyorum.

sobanın altına oturma sen de? direkt altını iyi ısıtıyoronlar çevresini değil. üşüyen otursun

  • la noix  (30.12.15 11:14:33)
Bırak açık alanı ben 2O sene sobalı evde büyüdüm ne rahatsızlığı miss gibi

  • seindfeld  (30.12.15 11:19:59)
Tam altında beynini yakıyor bazıları doğrudur ama o soğukta donmaktan iyidir.

  • nawar  (30.12.15 11:22:37)
o sobanın yanında kıvrılıp uyumak gibisi yok <3

  • dessy  (30.12.15 11:29:49)
o sobadan rahatsız olunur mu ya dünyanın en güzel şeyi

  • sta  (30.12.15 11:30:46)
Ben tepeden ısıtanlardan çok rahatsız oluyorum, üşüyerek oturmayı ya da dışarda oturmamayı tercih ederim, ufo tipi olanlar tam karşısında oturmadıkça rahatsız etmiyor ya da palmiye soba dedikleri türden olanlar kışın dışarının tadını çıkarabilmek için çok uygun ama tepeden ısıtmalılar beyin haşlama yapıyor.

Tüm bunların yanında zaten açık hava sobası olan yerlerde illaki sigara içiliyor, bu durum zaten dışarda oturmama engel olduğu için bu tip sobalara çok maruz kalmıyorum ya da kalamıyorum.
  •   (30.12.15 11:39:39)