Ssk ve Bağkur hangi basamak ne kadar maaş alır ?

google a sordum ama basamak olarak yanıt vermekten ziyade garip işlemlerle kimin ne maaş alacağıyla ilgili bilgiler vardı.

bana şöyle bir bilgi lazım atıyorum ssk da 12. basamak x maaşı alır 13. basamak y maaşı alır gibi. ssk veya bağkur olabilirse ikisi olamazsa biri de olur. çok sağolun

ssk'da bildiğim kadarıyla basamak olayı yok. daha çok sigortanın kaç paradan yatırıldığı ile ilgili. asgari ücretten yatırılanla en yüksek primle yatırılan işçinin maaşı farklı olur. bir muhasebeci gelir açıklar.

  • sutlu nescafe  (30.12.15 11:31:33)
hesaplaması zor bir iş. Ali Tezel sırf bunun için heryere ofis açtı. ücreti karşılığında yapıyor.

  • kumulatifvergimatrahi  (30.12.15 12:02:33)
şöyle söyleyeyim hesaplama derken atıyorum bir kişinin şu basamakta ne kadar alacağıyla ilgili sormuyorum. sadece genel olarak bağkurda hangi basamak ne maaş alır onu öğrenmek istiyorum. yani böyle net bir bilgi olabilir diye. internette bir tane buldum ama 2011 yılına ait

  • Wolfware  (30.12.15 12:30:22)
ssk'da basamak yok, bagkurda önceden vardı şimdi bagkurda da basamak yok. minimum ve maksimum tutarlar arasında prim ödüyorsun.

sskemeklilik.com

Sordugunuz şey şurada yazan rakamlar mı?
  • amarat  (05.02.16 07:58:11)