Acil Pasaport

Selam Kattegatlılar!

Acil pasaport için sanırım Ankara'ya gidip oradan halletmek gerekiyormuş. Ben İstanbul'da oturuyorum. En acil halletmek için hakikaten Ankaraya'mı gitmek gerekiyor? Ankara'nın neresinde nerede pasaport veriyorlar?

İstanbul'da oluru var mıdır?

Saygılar,

Ankara Emniyet Müdürlüğü'nden başvurunuzu yaptıktan sonra posta ile dağıtımı beklemeden aynı gün içinde Gölbaşı Emniyet Müdürlüğü'nden pasaportunuzu alabiliyorsunuz. Dilerseniz 90 312 484 6868 numaralı telefondan detaylı bilgi edinebilirsiniz. Gölbaşı Emniyet Müdürlüğü telefon numarasıdır.

  • onu iyi dedin  (30.12.15 10:48:04)
@onu iyi dedin: Verdiğin cevap çok yardımcı oldu çok sağol. Telefon numarasına sorupta öğrenebilirim ancak belki tecrüben vardır diye soruyorum sabah erkenden mi bu işleri halletmek gerekiyor? Yoksa öğleden sonra roada olsakta yine aynı gün içerisinde alma ihtimalimiz var mı?

  • Nocturne  (30.12.15 10:55:44)
Rica ederim. yakınlarda bir arkadaşım bu şekilde halletti ancak sabah saat 9 gibi AnkaMALL yanındaki Ankara Emniyet Müdürlüğü'nden başvurusunu yapıp, öğleden sonra Gölbaşı'ndan aldı. Tüm işlemlerin öğleden sonra yetişip yetişemeyeceğini inan ki ben de bilemiyorum. Dediğiniz gibi bir arayıp sorsanız daha sağlıklı olur.

  • onu iyi dedin  (30.12.15 11:00:25)