anneye hediye

selamlar. anneme bi hediye alacağım, yılbaşı+dg temalı. bütçe 200e kadar çıkabilir. annem ev hanımı, evde geçiriyor vaktinin çoğunu. 7 ay kadar da ben türkiyede olmayacağım ve bunun için çok üzülüyor. bolca kullanacağı ve kullandıkça beni hatırlayacağı bir şey istiyorum açıkçası.

ne alabilirim bu minvalde? kıyafet-parfüm seçenek dışı.

mikrodalga firin

  • seljax  (29.12.15 15:52:19)
ucuz tablet al skype yaparsınız sen yurtdışındayken

  • innerbliss  (29.12.15 15:52:43)
kahve makinesi ?

  • gozu acik sevisen yahudi  (29.12.15 15:53:41)
bilgisayar kullanabiliyorsa kıyısından kosesinden tablet al bir adet. skype'ı da yukle, istediği zaman görüntülü arayabılecegını anlat. mutlu olsun kadın.

  • anonymice  (29.12.15 15:53:45)
gümüş kolye seviyorsa düşünebilirsin. Sevdiği objeleri biliyorsan güzel bilmiyorsan da önemli değil birçok alternatif var..

  • sekosoft  (29.12.15 15:55:55)
tablet/kahve makinesi evde mevcut. skype olayına da aşina. teknolojiyle haşır neşir annem.

giyim kuşam kolye falan açıkçası istemiyorum, ilk akla gelen şey o diye.

yeni başlayıp sevebileceği bir hobi düşünüyorum aslında. puzzle değil yer yok evde. ilk başlarda onu sıkmayacak, ilerleyebileceği öğrenebileceği bir şeyler hiç fena olmazdı.
  • reavelyn  (29.12.15 16:00:30)