Pr denilen şeyden lazım nasıl yapacağız?

Şimdi olay şu gençler. Arkadaşım pdr mezunu yüksek lisans vs bitirmiş donanımlı bi vatandaş. Bu arkadaşım şu anda kamuda çalışıyor ama derdi özellikle çocuk gelişimi üzerine psikolojik vs. danışmanlık yapmak. Ancak insanların onu tanıması lazım ki mevcut işini bırakıp o alana yönelsin. Bi facebook grubu kurdu paylaşım vs yapıyor bilgilendirici 500 civarı takipçiyle devam ediyor.

Sorumuz şu; daha fazla insana yayılması için, özellikle hedef kitleye ulaşması için neler yapılabilir? Aklınıza gelen her şeyi söyleyebilirsiniz. Profesyonel bir pr firmasıyla mı çalışsın, twitter mı, herhangi bir forum mu. Slogan önerisi bile olabilir. Var mıdır pr cı arkadaşlar biraz fikir alalım.

Size güveniyorum hadi bakalım yaratıcı şeyler çıkar buradan

bence kendi ismini vs kullansın.. kendini ön plana çıkarsın.. Pr değilde kalite değerleri üzerinden gitsin.. güzel bir website-blog kendi isimleri ile..

  • dedim dedim de kime dedim  (29.12.15 11:26:15)
en etkili yöntem yaptığı işten sonuç aldığını gören insanların beyanları. benzer bir iş yapıyorum ve benim gördüğüm kadarıyla çocuk fayda görmeye başladıkça aile bu durumu benzer çocukların aileleriyle buluştuğu platformlarda paylaşıyor ve gittikçe adı duyulmaya başlıyor kişinin. yani işinde gerçekten de çok iyiyse pr a gerek kalmıyor :) ilk başlarda işini bırakmadan özelde birkaç çocuk takip etmeye başlarsa, iyi sonuç aldıkça sayı otomatik olarak artacaktır. bir süre sonra zaten devlette kazandığı kadar kazanmaya başlar, o zaman işini bırakmak daha mantıklı olacaktır.

edit: bir de şöyle bi site var www.tavsiyeediyorum.com burdan da bana ulaşanlar olmuştu
  • avonkatalogu  (29.12.15 11:30:11 ~ 11:37:07)