toefl tarihleri

cahiliğimi affedin; toelf'ın tarihlerini nasıl öğrenebilirim? sanırım en son 4/5 aralık'ta olmuş. Bir sonraki ve daha sonrakiler ne zaman? ne sıklıkta oluyor bu sınav? bakmayı denedim ama hesap açmamı istedi.

bir de ortalama bir ingilizceye sahip, lise ve üni hazırlık okumuş, günlük hayatında da biraz ingilizce ile haşır neşir biri ilk denemesinde kaç alır sizce?

bulduum :) www.ets.org

  • nıç  (29.12.15 00:24:22)
yine de ikinci soruma cevap verebilirsiniz?

  • nıç  (29.12.15 00:32:36)
sinav sistemine asinalik yoksa hak ettigi degerin cok altinda alabilir. ama bunu ihmal edersek tahminim bir 60-70 civari alir. tabii bu malum organdan sallama oluyor.

  • bohr atom modeli  (29.12.15 00:46:32 ~ 00:47:03)
hele hele 1 ay içerisinde ielts 6.5 almam ya da toelf'dan 88 almam hiç mümkün değil, değil mi?

  • nıç  (29.12.15 00:49:26)
Kursların denemeleri oluyor bir gir onlara 7 alırsan denemede sınavda 6buçuk alırsın büyük ihtimalle.

  • nickimin hakkini veremedim  (29.12.15 01:32:32)
toefl'in kendi sitesinde ornek sorular var her section icin. onlara bir bakin isterseniz.

  • mushtopus  (29.12.15 02:55:21)