[]

hediye dergi aboneliği

merhaba,

böyle bir düşüncem var bir arkadaş için ancak hangi dergi olabileceği konusunda kararsız kaldım. güncel kültür/sanat/politika içerikli, sıkmayacak, hevesle kurcalanabilecek hangi dergi olabilir?

fikir vermesi açısından bilim ve gelecek gibi gibi ama değil de aslında, o ağır olur sanki biraz..

 
Online dergi aboneliği de satın alabilirsiniz. İlgisini çekerse The Economist derim ben.


  • Traveller  (28.12.15 17:32:07) 
polular science
bilim ve teknik

her telden şeyler var. ama özellikle ekonomi vs istiyorsa bilmiyorum.
  • ergenpezeveng  (28.12.15 17:34:34) 
#tarih


  • mr sherlock  (28.12.15 18:54:57) 
GEO


  • duygaa  (28.12.15 21:22:48) 
polular science


  • Big bada bum bum  (28.12.15 23:01:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.