[]

tereyağı tavsiyesi (marka)?

pilavlarda ve yemeklerde kullanmak için tereyağı olarak hangi markadan alalım? hangisi en doğalı ve katıksızıdır?
 
  • all girls dream  (28.12.15 16:26:14) 
all girls dream +1 president demeye gelmiştim ben de.

ama onun tuzlu ve tuzsuz verisyonları var alırken unsalted olarak dikkat edersen daha iyi olur bence. hem daha da lezzetli bana göre tuzsuzu.
  • orta buyuklukte bir ulkenin krali  (28.12.15 16:32:15) 
Karlıdağ diye bi marka var, bulabilirsen tuzlusu da tuzlusu da var ama mesela bence çok köy tereyağı gibi koktuğundan sevmiyorum ben. O yüzden yerli olanlardan pınar, yoksa sanırım president.


  • april12th  (28.12.15 22:35:11) 
Doğallıklarını bilmiyorum tabi. Taze direkte bi baksana orda oluyor öyle şeyler


  • april12th  (28.12.15 22:35:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.