yılbaşı gecesi ev partisi için türlü hoşluklar

yaklaşık 14-15 kişi olacağız. ev sahipliğini ben yapıyorum.

hoş fikirlere ihtiyacım var. fikirleriniz;

1- evin dekorasyonuyla (süsleme vs.) ilgili olabilir
2- çeşitli minik ikramlıklar olabilir
3- yapımı kolay alkol kokteylleri, şatlar olabilir
4- herkesin eğlenebileceği oyun tavsiyeleri olabilir

bunlar dışında konseptle ilgili her türlü tavsiyelerinizi de alabilirim.

teşekkürler. şimdiden herkese hepinivyiır :)

Biz boyle ev partisi yaptigimizda tabu ve twister oynamadan geceyi bitirmiyoruz

  • zenc  (28.12.15 12:36:13)
komikli peruklar, maskeler olabilir. migrosta gördüm bu tarz şeyler.

  • innerbliss  (28.12.15 12:38:08)
Dim ışık, yoksa tüm ışıkları kapa bolca mum yak - 15 tane kadar gerekebilir. Bunun için markette 30'lu mum bulabilirsin. Tüm akşam yanar. Yemek masasına da birkaç tane koy.

31 Aralık gecesi çok erken buluşmayın. 9 - 10 gibi buluşun da geceyi çıkarabilin. Yoksa insanlar sıkılabilir.

Bu kişiler birbirini tanımıyorsa, bolca ortak nokta bulman gerekecek. Umarım senin arkadaşın dışına ortak ilgileri bolca bulunan bir insan grubuna ev sahipliği yapıyorsundur.
  • Traveller  (28.12.15 12:41:57)
Bütçe ve güzel bir ses sistemi varsa kareoke seti güzel olur :) Ucuza gelsin istersen bi mikrofon alıp youtube kareoke videolarıyla da çözebilirsin.

  • lcha  (28.12.15 12:48:57)
son katildigim yilbasi yemeginden ornekler;

*deney tupu seklinde shotlar (alcoholoco diye bir sirketle anlasmislar. karisim ozu ve alkol ayri hazirlanip geliyor, siz sadece karisimi yapip bardaklara dolduruyorsunuz. maliyeti bilmiyorum.)tupleri servis etmek icin de soyle birsey almislar www.cakirkimya.com

*gelenlere hediye gibi kucuk, suslenmis cam kavanozda ceviz macunu

*servis icin tabak olarak gumus renkli guzel bir sey bulmuslar. eline Alana kadar kullan at oldugu belli olmuyor. bunun gibi www.kullanatmarket.com

bunun disinda sicak sarap guzel olabilir.
temizlemeyi goze alabilyorsan konfeti patlatabilirsin.
pavyon isigi al koy saga sola.
varsa aksiyon kameran, onu bi yere montele, gece boyu ceksin dursun.

bir de milletin kusma ihtimaline hazirlikli ol. soda, ayiltici icecekler vs. hazir olsun.
  • jimicik  (28.12.15 13:26:52)
alkol kokteyli olarak pickleback yapabilirsin.

1 shot bardağı jameson
1 shot bardağı kornişon turşusu suyu (soğutulmuş)
  • try again fail again fail better  (28.12.15 13:45:11)
ya bi de şundan yapsanıza
mixthatdrink.com

  • innerbliss  (28.12.15 13:58:10)
TOMBALAAAA

  • hayvan herif  (28.12.15 14:01:51)
- iyi bir müzik listesi. klasik hafif başlayıp, 00.00'a doğru temposu artan ve sonra tekrar düşen.
- poker turnuvası. tabii kaç kişi olur önceden belirlemek lazım.
- sabah saatlerine doğru absürd bir komedi filmi olabilir. alkollü kafayla iyi oluyor. örnek: www.youtube.com
  • merhum  (28.12.15 14:03:32 ~ 14:07:13)
ha bi de limonsuyu icine batirilmis julyen salatalik ve havuclar olabilir sagda solda

icki icin hazirladiginiz buzlarin bazilarinin icine findik fln atip meyveli yemisli buz kupleri yapabilirsiniz.
  • jimicik  (28.12.15 14:18:29)