Renkli göz takıntısı

Bu olay öyle bir hale geldi ki renkli gözlü olmayan bağyanların benim için bir mahmut abi veyahut bir ibraamdan farkları kalmadı.Hoşlandığım kızların %100ü böyle olunca ulen dedim noluyoruz, duyuru sakinlerinin de böyle huyları var mıdır acep yoksa bir manyak ben miyim ?

Nefes alıyosa göz rengine bakmıyorum, o daha önemli sonuçta :D

  • gündüz m  (28.12.15 01:03:52)
yaz beni kanka.
öyle ille de olsun demem ama olursa da mükemmel olur.

mavi gözlü génch yaqıshıqLı qasLı erqeqler eqLésiNN xD
dfljgldfg
  • indescribable  (28.12.15 01:04:25)
mavi ve tonlarının bende ayrı bir yerinin olduğunu inkar edemem, daha doğrusu mavinin açık tonları ancak bir takıntı değil elbette. en fazla karımı çocuğumu sokağa atarım sanırım.

  • air  (28.12.15 01:05:40)
@gündüz m
Nefes de alıyorsa efsane olur tabi :D
@indescribable
Güzeeeeeel, daha fazla olduğumuza eminim.Gelmişiz 2016ya korkmayın rgsler 1!!1!1
@air
Özellikle olmasa da yeri ayrıymış, o da olumlu.
  • Golden Ratio  (28.12.15 01:15:24)
beyaz ten+mavi göz.
eski sevgililerim adnan hocanın kedicikleri gibi aynı tornadan çıkmış gibi görünüyor. korkunç :)

  • kayranin kedisi  (28.12.15 03:21:24)
Kafa lens mi? Neyin kafasi yani

  • rakidabalikolsa  (28.12.15 03:49:45)
benim bir arkadaşım da öyleydi ama sevgilisi kahverengi gözlü, şu an aklına bile gelmiyo göz rengi.

  • innerbliss  (28.12.15 07:55:41)
Kahverengi göz renkli değil mi?

  • faraton  (28.12.15 07:58:03)
artık lens diye bir şey var. alırsın sevdiceğine rengarenk lensler, her rengi takar.
karakterine bakmak lazım.Karakteri sonradan ilave edemezsin... o renkli gözüyle, anandan emdiğin sütü burnundan getirir...

  • kartallar yuksek ucar  (28.12.15 08:47:46)
Aha ayni ben! Isin kotusu ne biliyon mu fistik gibi hatunlari gozum gormuyor sirf renkli gozlu degil diye de ortalamanin altinda tipte kizlarla kesisirken buluyorum ksndimi sirf renkli gozlu diye. Tabii gozlere dalip gidiyorum kendime geldigimde hemen bu gayriihtiyari hareketimi sonlandiriyorum. Nolcak boyle hic bilmiyorum.

Not: bir de burun var burun da cok onemli goz kadar olmasa da.
  • floydian  (28.12.15 09:31:31)
Hansson sen misin? isveç'i mi özledin?

  • kupigometa  (28.12.15 10:16:32)
ben çocukken sarışın mavi gözlü hatun hastalığı vardı, bende karakter olarak biraz toplumun gittiğinin tersine giderim, dolayısı ile renkli gözden hiç hoşlanmıyorum, bakmıyormuş görmüyormuş gibi hissediyorum.

  • selam  (28.12.15 10:36:11)
renkli göz değil ama bende de ayak fetişi var. eskiden "güzel ayak" çekici geliyordu, artık senin dediğin gibi, ayağı güzel olmayan kadına mahmut abi muamelesi yapar hale geldim. gerisi önemli değil. zaten o yüzden yıllardır FURIOUS MASTURBATOR olarak çalışıyorum, yakında emekli olcam inşallah.

insan bazı şeyleri daha fazla tercih eder, güzel bulur ama bu hastalık boyutuna gelmişse sıkıntı. sende de böyle olmuş gibi. nasıl çözücez ki bunu? kafayı yan mı yatıralım, combofix mi kuralım?
  • der meister  (28.12.15 10:40:29)
renkli olması gerekmez, güzel göz ve ayrıca güzel diş severim ama denk gelmeyince aramıyorum.

  • manuel mandalina  (28.12.15 11:05:53)
@kartallar yuksek ucar
Lens çok kolpa be, hiç albenisi yok benim için.Hatta takanı sevmem,takanı seveni de sevmem.
@floydian
Yeminle aynı olayı yaşıyorum.Arkadaşlarımın ölüp bittiği kızlara anlam veremiyorum hatta.Dediğin gibi kızı beğenmesem bile gözlere kilitleniyorum birisi bir gün çantayı indirecek, haklılar da :D
@der meister
Beyin yakmışsın ama ben mutluyum kanka :(
@manuel mandalina
Dişler +50 point katar ama diş mi göz mü dersen güler geçerim ...
  • Golden Ratio  (28.12.15 17:01:40 ~ 17:04:07)
sensin hacı k bakma. olağanüstü kadınlar var -göreceli tabi- renkli gözlü olmayan.

  • ya ben lan neyse  (28.12.15 17:04:05)
kahverengi bir renk degil midir?

  • e haliyle  (28.12.15 17:05:46)
@e haliyle
Kimse kusura bakmasın yeşil gözlü bağyanla kahve gözlü bağyanın oyu bir olamaz.

  • Golden Ratio  (28.12.15 17:09:14)
yalnız değilsin dostum. bende bu son zamanlarda gelişen bişi, önceden yoktu. favori rengim mavi ama yeşil oldu, o da olumlu. geçen seneki platoniğim bi çift mavi göz hala gelir aklıma arada. olsa da yesek. ehi.

  • olutaklidi  (28.12.15 18:30:36)
ergenken bende de vardı, sonra godoşu beklerken gibi düşünmeye başladım ben de, güzellik ya da yakışıklılık için göz rengi değil yüz hatları önemli; mavinin yeşilin de tonu var ayrıca, bazısının yüzüne bakarsın gözü yılan gözü gibi, mavi gözlü ama manasız ya da buz gibi bir mavi. Bunlar benim için anlam ifade etmiyor
godoşu beklerken+1

  • limoncello  (28.12.15 18:39:24)
beğeninizde anormal bir şey yok. ama olmayanların mahmut abi gibi olmaları anormal. sonuçta renkli göz dediğin yaşadığımız coğrafyada az olan bir durum. bazı yerlerde renkli gözler evrim gereği daha fazla.

  • krammer  (28.12.15 23:53:13)