[]

Whatsapp üst bildirim sorunu

i.hizliresim.com
Bıktım sürekli belirmesinden. Yok mu buju kaldırmanın bir yolu. 
ayarlardan bildirimleri kapat var.

ayarlar>>uygulamalar>>whatsapp>> bildirimleri gizle olması lazım.
  • al basmadan donu var  (27.12.15 21:33:44) 
Yanılmıyorsam, whatsapp'ın ayarlar kısmından bildiriler bölümümden Popup bildirisini kapatacaksınız.


  • spider03  (27.12.15 21:35:28) 
@ananiyimioguz aynen dostu onu çözmek istiyorum. İlk arkaşın dediği bütün bildirimleri kapatıyor. İkinca arkadaşın dediği açılır pencere olayı yani direk ufak bir sohbet penceresi gelmemesi için, o kapalı zaten.


  • six packsiz  (27.12.15 21:43:09) 
Lolipop'un saçmalıklarından biri bu. Aylar oldu hala ne Google bununla ilgili bir güncelleme çıkardı, ne de WhatsApp.
Cidden ilginç, milletin bu kadar şikayetçi olduğu bir konuda, bu kadar duyarsız ve umursamaz olmak hayatı sorgulamaya itiyor insanı. WhatsApp'sın lan sen, bi kıçı kırık güncelleme yapacan alt tarafi.

  • büyük engizisyoncu  (28.12.15 01:33:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.