[]

Koşmaya gideyim mi?

Arkadaşlar bir antrenörle atletizm sahasında koşu yapıyor. Ben de bugün gittim, bir saat çalışıp döndüm ama tekrar gitmek konusunda kararsızım. En iyi ihtimalle haftada bir kez ağır spor yerine, evde egzersiz yapıp ip atlasam daha sağlıklı olur gibi geldi.

Sizce??


 
koşmak gibisi yoktur. çok kendini hırpalamadan koşmak sporların en güzelidir. rahatlatır. yerini tutmaz hiçbir şey. atletizm sahası varsa daha ne olsun. eklemlerin, dizlerin zarar görmez tartan pist varsa. daha tatlı koşulur.


  • cedrus deodara  (27.12.15 15:54:10) 
Koşmak, bisiklet sürmek ve yüzmek. Bu üçünün verdiği rahatlamayı başka hiçbir spor vermedi bana.


  • mesglsn sanirm bn yatiyrm  (27.12.15 16:00:08) 
İyidir iyi.


  • arnold schwarzeneger  (28.12.15 08:27:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.