Steam (Star Wars Serisi vs. Kerbal space )

Star wars serisinin oyunlarini begenen yok gibi steam gibi bol keseden puan veren bir guruhu olan yerde. Puanlar düşük. Kerbal veya starwars dan birini alcam. Siz olsaniz hangisini alirsiniz

Kerbal space program harika bir oyun. Ama şöyle birşey var ilgin yoksa, kafa yorup uğraşamam o kadar detayla, bilimsel kısımla diyorsan önermem. Fakat seveceğini düşünürsen rahatlıkla yüzlerce saat keyif alarak oynayabilirsin.

  • Haldamir  (27.12.15 14:08:41)
kerbal space program bir oyun değil bence ama daha fazla zevk verebiliyor, iyice araştır sevdiğin zaman ayırabileceğin bir şey olarak görürsen al.

  • omer haybo  (27.12.15 14:33:02)
kerbal bir oyunun çok ötesinde içerik sunuyor. youtube'da vidyo izle biraz, ilgini çekerse al. Ya çok sevip aylarca oynarsın ya da 1 saat bakıp bu ne lan diyip kenara atarsın.

  • rygard  (27.12.15 17:34:20)
kotor serisini al. onlar klasik sanırım.

  • nothing in my way  (27.12.15 17:42:04)