[]

Çenemdeki beze gibi bir şey için hangi doktor?

Azı dişimin alt tarafına gelen kısımda nohut tanesi büyüklüğünde, parmağımla ileri geri oynatabildiğim bir şey var. Ama diş etimde değil. Yanağın içinde. Bir iki sene önce diş doktoruna göstermiştim de bir şey değil demişti. Şimdiyse elime biraz büyümüş gibi geliyor. Hangi branşa göstermek lazım bunu?
 
KBB'ye de gidebilirsin aslında ama bence Genel Cerrahiye git doğrudan.


  • mesglsn sanirm bn yatiyrm  (26.12.15 22:16:13) 
bence de genel cerrahi +!


  • jedilance  (26.12.15 22:24:35) 
Aynısı bende de vardı 20'li yaşlarımda bir kere farkedince ister istemez insanın eline geliyor oynamaya başlıyor. Hatta çevrendekilere de ellettiriyosun panik olup. Sonra çok ellemeyince unuttum kendi geçti.

Araştırmıştım ordaki salgı bezlerinden dolayı oluyormuş beze oluşumu kendi kendine geçiyor merak etme.
  • seindfeld  (26.12.15 22:32:30) 
yağ bezesi olabilir. lipom diyorlar. genel cerrahi.


  • Alt4y  (27.12.15 00:30:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.