yılbaşı yılbaşı

arkadaşlar iki kadın olarak isytanbul'da yılbaşında ne yapılılır? tavsiyeleriniz ? evde mısır mı patlatsak yoksa ?

dövüş sporlarından bazılarını biliyorsanız dışarı çıkın yoksa mısır. hem mısır bağırsakları çalıştırır...

  • mesglsn sanirm bn yatiyrm  (26.12.15 20:43:34)
dışarı çıkmanızı tavsiye etmem. biz de arkadaşımla dışarıda bütün yanında erkek olmayan kızlara asılıp bir şeyler düşürmeye çalışacaz. bizim gibi yüzbinlerce daha olacaktır. yani çıkacaksanız da hazırlıklı olun:)

  • bobinhoo  (26.12.15 20:52:00)
paranız varsa nezih mekanlara gidebiliyorsanız hayırlı olsun..

olmadı taksim gibi saçma salak yerlere (yılbaşı gecesi için) gidecekseniz evde otur mısır patlat 2 kadeh şarap da patlat.. huzur içinde yeni yıla gir.
  • pembe baytar  (26.12.15 21:53:48)
itin kopugun hepsinin disarida oldugu ve herkesin deli gibi icip sarhos oldugu bir gunde ben bile erkek olarak disari cikmak istemiyorum ve yillardir da cikmam yilbasinda. Gerek yok. Sikinti yasama ihtimaliniz yuzde 99. Evde mis gibi oturun yilbasi programlari izleyin eglenmeye calisin. Olmadi birkac arkadas davet edin ama en luks mekan bile olsa yilbasi disari cikmak cok riskli.

  • isott  (26.12.15 22:37:04)
dışarı çıkıp kendinizi "çok aşırı eğleniyor" gibi hissettirip ne yapacaksınız, evde her şeyi ile çok daha kaliteli vakit geçirebilirsiniz.

Popüler kültürün size para harcatma dayatması bu evde duran insan eziktir dışardaki daha cool'dur anlayışı.
  • gezegen olan pluton  (26.12.15 23:49:46)