[]

Tarihi gecmis tavuk

Merhaba. Skt 18.12 olan ve hic buzluktan cikmamis tavugu pisirip yesek bisey olur mu?
 
marketten aldığınız dolap +4 derecede idi ise ve siz alıp buzluğa attıysanız birşey olmaz. derin dondurucudan aldıysanız da birşey olacağını zannetmem. fakat iyice pişirmenizi öneririm.


  • ihb  (26.12.15 14:47:43) 
olmaz. yiyin gitsin.


  • dasher  (26.12.15 14:48:44) 
Buzlukta 6/7 saklayıp yiyebilirsin, sıkıntı olmaz. Normalde sonsuza kadar da bir şey olmaz ama tadı tuzu kalmıyor o zaman da.


  • angelus  (26.12.15 14:48:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.