[]

PS mi alsam?

Selamlar,

6 önce mezun oldum. 6 aydırda guzel bir işim var çalışıyorum. Ama hobi filan hiçbirşeyim yok. Baktım olacak gibi değil acaba dedim PS3 yada PS4 mu alsam? Şimdiye kadar pes oynadım sadece o da kafelerde arkadaşlarla. Öyle PS hastası değilim, hiç PS kültürümde yok. Severmiyim acaba? Güzel bir hobi olur mu şöyle haftasonları veya aksamları oynamalık? Ne dersiniz? Değer mi denemeye?

Eğer değerse, PS3 12gb olanları 600 TRL en ucuz PS4 de 1200 TRL. İkiside sıfır. Hangisini alsam? Cebimde de birikmiş 1500 TRL var. Bu para ile alacağım.

Teşekkürler.

 
PS4. Yalniz 2016 Haziran'a kadar beklemeyi dusunurseniz, PS4+'lar duyurulacak, ve muhtemelen de seneye bu zamanlar icerisindeki donanimi upgrade edilmis bir bicimde piyasaya surulecek.


  • bollocks44  (26.12.15 14:25:13 ~ 14:26:48) 
yanlış bir tercih olur gibi gözüküyor. oyun kültürünüz, arada bir, kafede pes atmaktan öteye gitmiyorsa, farklı alanlarda bir hobi edinmeye bakın derim naçizane.


  • krang  (26.12.15 14:26:30) 
al hocam, ps tadi oyle kafelerde filan cikmaz :) son kurusuna kadar deger, hatta birazdan eve gidip oynayacagim bende :D


  • kamyonsans  (26.12.15 14:37:49) 
bakın:

ben atari 2600'lerden, commodore 64'lerden, amiga'lardan, sega'lardan, home computer'lardan beri her türlü konsola sahip olmuş, binlerce farklı oyunu binlerce saat boyunca oynamış biriyim, ben bile ps2'den sonrasını bıraktım. genel olarak, single player'dan öteye gitmemeye başladım. el oğlu ise hakkını veriyor, multiplayer oyunlar vs. derken konsolun hakkını veriyor. sizin de sağlam bir gamer olmadığınızı hesaba katarsak, paranızı boşa vereceksiniz gibi duruyor. o paraya eve ne spor aletleri, ne barbell'ler, ne istasyonlar alınır :)
  • krang  (26.12.15 14:45:27) 
Değer mi sorusunun cevabını kendin vermelisin. yun oynamayı seviyorsan değer. MEsela ben olsam almam. Benim hobim akvaryumdur.


  • mesglsn sanirm bn yatiyrm  (26.12.15 14:58:23) 
Oyun kültürün yoksa, sırf hobi olsun diye aliyorsan tavsiye etmem. Daha sosyal daha yaşına uygun hobiler edin.

Ama ilgin varsa oyunlara al.

Ya da paran çoksa alip deneyebilirsin tabi. Ama cok gibi de görünmüyor

Not: alacaksan ps3 alma. Ps4 al.
  • dafuq  (26.12.15 15:36:54) 
ben olsam 1500 e kasa toplarım. işlemci grafiği ile 1 2 ay idare edip bi de ekran kartı aldım mı steam dan konsolun 1 oyunu fiyatına 10 oyun alırım.


  • ergenpezeveng  (26.12.15 17:39:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.