bisiklet hırsızı

apartmanın içinde zincirli ve kilitli duran bisikleti çalmış şerefsiz herif. elimizde net bi şekilde göründüğü kamera kayıtları var. polis bu görüntülerden bişi yapar mı? bulunur mu bisiklet? ya da başka napabiliriz? çok üzüldüm ya :(

Polise başvurun, hırsızlık yapmış sonuçta, yani bazen hani polis zaten tanır onları gibisinden bir muhabbet oluyor genelde, yerine göre rahat bulurlar sanırım, ama bisiklet gelir mi bilmem.

  • atom karincanin torunu  (26.12.15 11:39:42)
bu adam öyle polisin de tanıdığı biriyse kolay bulunduğu gibi kolay da kurtulur bu işten, sonra gelip bize musallat olmasın? olur mu ki?

  • in vino veritas  (26.12.15 11:41:29)
polis sallamaz.

ablamın bir düğünde çantası çalındı. bir kız çocuğu çok net bir şekilde çantayı alıyor. sonra bir kadın ve bir erkekle birlikte salondan çıkıyor. kabak gibi görünüyorlar kayıtlarda ama gidiş o gidiş.
  • mesglsn sanirm bn yatiyrm  (26.12.15 11:56:57)
bisikletin ikinci el satilabilecegi yerleri gezin. eger ozellikli bir bisikletse cabuk bulunur.

  • pacoquinha  (26.12.15 12:52:54)
arkadaşın kapısını zorlamıştı hırsız. arkadaş polise gidip söyledi. yapanlar belli ama peşini bırak, başına iş alırsın dedi. aq böyle memleketin. sana da aynısını diyebilirler.

  • glamdr1ng  (26.12.15 12:59:25 ~ 12:59:55)