[]

Bebek Yağı

Tüylenme yapıyor mu? Yıllardır kullanıyorum bende yapmadı ama bu aralar çok duymaya başladım bu tüylenme meselesini. Eğer kesin bilgiyse en azından kullanımı azaltayım. Tşk.
 
Yapması için bir neden yok. Yani cilde bebek yağı sürmek hormon dengesine etki etmez, misal testosteron seviyeni yükseltmez. Haliyle tüylenme gibi olaylara da neden olmaz.


  • angelus  (25.12.15 15:47:51) 
hani saçların güzelleşsin canlansın diye zeytinyağıdır hindistan cevizi yağıdır sürüyorsun ya, bence aynı mantık. hormonları etkilemiyordur doğru da kılları bi güzel besliyor


  • lushdiamond  (25.12.15 16:21:22) 
kıl tüy daha gür çıksın diye badem yağı sürülür. kullandığınız bebe yağı da badem yapı içeriyorsa kılı tüyü güçlendirmesi muhtemel.

örneğin balmandol isimli bebe yağı badem yağı içerir.

www.eczanem.com.tr
  • kibritsuyu  (25.12.15 16:54:56) 
Vitamin e'den dolayi yapabilir

Kil isi sadece testosteronla alakali degil
  • la noix  (25.12.15 17:35:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.