sigaraya yılbaşı zammı - bırakıyoz mu?

bırakmıyoz di mi?
tütüne geçiyoz mu? Onu da yapmıyoz di mi?
2016'da da aynen devam; ayda yarım asgari ücrete yakın para verip zehirlenmeye.

Ben iki senedir sarma içiyorum. Insan alisinca normal sigara tat vermiyor. Tutune gec patron.

  • bahadr35  (25.12.15 10:06:54)
tütünle 4. seneme giriyorum ben de. sigara içeceğim diye devlete domalmanın anlamı yok.

  • dinsiz adam  (25.12.15 10:09:11)
Bizde 3 kişi yakın zamanda bıraktı. Devlet hastanelerinde sigara bıraktırma merkezleri var, mesela İstanbul Bakırköy Hastanesinde var, Toplum Sağlığı Merkezinden ilaçlarını bedava alabiliyorsun. Ben hiç sigara içmedim ama tanıdıklarımdan dinlediğime göre ilaçlar baya etkiliymiş, daha 1 hafta kadar oldu, sigarayı aramadıklarını söylüyorlar. Bunlardan birisi daha sabah kalkar kalkmaz ağzına bir parça ekmek atıp, sigara yakan birisi.

Bence tütün falan hiç uğraşma, at gitsin hayatından.
  • Tutkun  (25.12.15 10:17:30)
patlıcana geçiş yapıyoruz.

  • [silinmiş]  (25.12.15 10:19:14)
50 kurus değil mi zam ya
50 kurus için mi keyfimden vazgeçeceğim?

  • all girls dream  (25.12.15 10:54:10)
20 lira yapsalar da icen icmeyen belli olsa. :)

  • isott  (25.12.15 11:02:25)
10 gün önce tütüne geçtim. hayatımda verdiğim en güzel kararlardan biri. hem tadı daha güzel, hem daha az zararlı, hem de daha ucuz. tütüne geç.

  • lesmiserables  (25.12.15 11:42:17)
bırakıyoruz.
ben bırakıyoum artık sigarayı. artık ağzımda o leş tadla uyanmak istemiyorum. ağzımdan dumanlar saçmak da istemiyorum. bir haftadır gün içinde hiç sigara içmiyorum. akşam da 1 ya da iki tane yakıyorum. kendimi 1 Ocak'a hazırlıyorum.

  • mkrn  (25.12.15 11:54:24)
Ben biraktim bir ay kadar once mutluyum. Sadece icki ictigim zaman yaninda bir tane yakiyorum o da haftada 1 veya 2 oldugu icin kendimi sigara icmeyen insan kategorisine koyuyorum artik.

  • floydian  (25.12.15 12:01:21)
Zaten içmediğim için. <3

Bedava olsa içilecek bir şey değil ki sigara.
  • yirmisantim  (25.12.15 12:03:08)