[]

Lg G3 yardım

telefon dün alındı 2 tane sıkıntısı var
1- ekranın tepesinden aşağı doğru sürükleyince menü geliyorya bunda gelmiyor . bi 5 dk geldi sonra gelmedi
2 - telefon full çekmesine rağmen biri aramak istediğinde direk meşgul çalıyorum mesaj gidip gelmede sıkıntı yok ben ararken sıkıntı yok sadece gelen aramalar ..

yardımcı olursanız sevinirim

 
verilerinizi yedekleyip hard reset çekin. her türlü lg g3 problemi bu şekilde çözülüyor


  • dieselsingle2  (24.12.15 07:34:12) 
bi reset dene bakalım ama olmuyorsa mutlaka iade et. bizim ailede 2 tane g3 var ve 1 yılı aşkındır ikisi de sorunsuz çalışıyor.


  • eindaclub  (24.12.15 08:32:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.