[]

pvc kapıya silikon gibi bir şey

selam dostlar,

şimdi benim yattığım odanın bir plastik balkon kapısı var, kapıyı kilitlesem bile kapının alt kısmında boşluk kalıyor ve burada içeri biraz hava giriyor.

ısı yalıtım bandı tarzı şeyler yapıştırıyorum ama soğuğu tam kesmiyor. tam o aralığa yerleşip soğuğu kesen nasıl bir şey bulabilirim? ama yapıştırıcı olmaması lazım, kapıyı kış bitince açıyoruz.

yoksa kapıyı tümden mi değiştirsem :/

 
kapı altı rüzgar önleyici. IKEA gibi yerlerde satılıyor.

edit: Yalnız balkon kapısı demişsin, şimdi farkettim. O kapılar yere sıfır olmaz. Dolayısıyla kapı altı rüzgar önleyici işe yaramaz. Kapıyı tümden değiştirmeye kadar gider bu iş.
  • gkn  (23.12.15 20:45:18 ~ 20:49:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.