silinen özel mesajlarım nerede

dikkat ettimde e-postama gelsin şıkkı işaretli olmasına rağmen aylardır duyurudan hiçbir mail alamıyorum. ne güzel duyurunun 'neden mesajlarımız siliniyor' sorumuza cevabı olan 'silinen mesajlar e-postama gelsin' seçeneği çalışmıyor. bunun nedeni nedir? benimle aynı kaderi paylaşan var mı?

birde bu konuyu halledecek bir mod bir compu çıkarsa ayrıca sevinirim..

not:niye mod'lara özel mesaj atmadın da duyuru açtın diyecek arkadaşlara ithafen; herkes görsün, benim gibi uzun süre farkına varmayıp, farkındasızlığına devam eden arkadaşların farkında olmasını sağlamak. birde olur da mesaj attığım mod görmezse durduk yere bilenmeyeyim arkadaşlara..

Bana geliyor mesajlar. Demek ki genel bir sorun yok ama duyurunun sunucularında ayar hatası olabilir. Ya da IP'ler kirlenmiştir.

  • harzem  (23.12.15 15:59:40)
bende bir ara alıyordum.

  • air  (23.12.15 16:10:37)
Bende de şu sıralar sorun yok gibi duruyor. Düzenli geliyor mesajlar.

  • sevgikusunkanadinda  (23.12.15 16:39:43)
Mesajlarım hiçbir zaman e-posta olarak gelmedi ilgili kutucuk işaretli olmasına rağmen. Birkaç aya kadar gelen cevaplar mail olarak gelirdi, artık onlar da gelmiyor :/

  • an engineer  (23.12.15 17:43:52)
konu ne kadar halka açık olsa da ve sorumu duyuruya yöneltsem de asıl muhattabı yönetim ekibiydi ama nedense pek bir geri dönüş almadım. aslında hiçbir geri dönüş almadım.

oysa bu 'silinen mesajların mail adreslerine gönderilmesi' özelliği compu'nun bize lütfuydu. bilmeyen arkadaşlar için özet geçeyim; mesajlar silinmesin dediğimizde ''e mailinize gönderiyoruz yea'' gibi bir çıkışta bulunmuştu bize..
  • air  (24.12.15 21:09:22)
En azından mail opsiyonu sağlıklı çalışmıyorsa insanların mesajlarını .doc, .txt formatında vs. indirmesi sağlanabilir. Şahsen ben bunu kullanırdım olsaydı.

  • sevgikusunkanadinda  (25.12.15 16:50:13)
Duyuru'nun tum yeni kayit vs islerini yapan sistemle silinen mesajlar gonderiliyor.

  • compumaster  (06.01.16 03:25:54)
Hatta simdi kontrol ettim, gonderilme raporu var.

  • compumaster  (06.01.16 03:27:15)