[]

Mizu uygun parfüm fiyatları

Bu kadar fark olmasının sebebi nedir?
www.hepsiburada.com

www.mizu.com

------

www.hepsiburada.com

www.mizu.com

 
Sahte olabilir.


  • himmet dayi  (23.12.15 13:00:00) 
arayıp da bulamadığım banana republic var, alsam mı diye 1 aydır düşünüyorum


  • probiyotik  (23.12.15 13:12:36) 
Sözlükten objebi nickli bir yazar var. Istanbul da ben ondan alıyorum gayet uygun ve güzel. Orjinal getiriyor herhalde 6. parfümümdür.

Zegna Intenso alacaktım duty free de 73€ idi. Arkadaştan 180 TL ye aldım daha önce de kullandığım için farkı yok.
bu sitelere pek güvenemiyorum açıkcası.
  • croswell  (23.12.15 13:37:12) 
mizudan defalarca alışveriş yaptım hepsi de orijinaldi


  • primetime  (23.12.15 15:33:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.