geniz akıntısı :(

her sabah öğürerek uyanmaktan bıktım, geriye geniz akıntısını azaltıcak bildiğiniz bişeyler var mı? doktor bol bol su içmemi söyledi sadece ama bitkisel bişeyler vardır belki, bilen var mı?

sigara kullanıyormusunuz ben arada kullanırım ama çoğaltınca uzun süreli bendede meydana geliyor kesince yok oluyor belki ondan olabilir boğaz iltahabı tarzı şeyler için asist diye bi şurup vardı yinede bi sorun derim

  • cengo  (20.10.09 21:57:55)
sigara alkol vs kullanmıyorum, yine de var :/

  • mor.inek  (20.10.09 21:59:59)
bitkisel şeylere para dökmemenizi tavsiye ederim bence bi doktora daha başvurmanız daha hele de hastane yerine muayene hanesine felan giderseniz daha çok ilgilenirler geçmiş olsun

  • cengo  (20.10.09 22:07:17)
merhaba.

geniz akıntısının birçok nedenleri olabileceği gibi, özellikle çeşitli dönemlerde(mesela kış ayı) artış gösteriyorsa alerji kökenli olma ihtimali yüksektir. yani vücudunuz o alerjen maddeden kendini korumak istediği için mukus salgılar. bu madde toz, toprakta olabilir başka birşeyde. internetten yada bitkisel maddeler satan bir dükkandan alerjiye iyi gelicek bir bitki alabilirsiniz yada eczaneden bir antiastmatik temin edebilirsiniz. zencefil, keçiboynuzu gibi bitkilerde işe yarar.
  • milk it  (20.10.09 22:07:18)
sabah erken kalktığımda yaşıyorum o sorunu yazın olmadı hiç mesela.

  • mor.inek  (20.10.09 22:10:01)
sinüzit ya da alerji..?biraz attım ama olabilir

  • tueio  (21.10.09 01:09:29)
çok büyük ihtimal alerji, geçmiş olsun.

  • milk it  (21.10.09 18:59:15)