kliksa'dan lg g3 alıyorum, ne dersiniz?

arkadaşlar 100 tl chip para veriyor kartıma ve telefon 1000 tl'ye geliyor. 32 gb- 3gb ramli versiyonu için fiyat iyi duruyor.

www.kliksa.com

bunun dışında g4 ve note4 baktım ama aralarında biriyle 500 diğeriyle 700 tl fark var. ne dersiniz g3 mantıklı mıdır?

Çok sorunlu telefon.Ben tavsiye etmem. Arkadaşım 2 dakika kamera açsa hemen kapanıyordu. Aldığı hafta sıfır telefonu sattı

  • inanmazsan inanma  (22.12.15 20:56:35)
almaaa sakın

  • cenkertem.afc  (22.12.15 21:06:53)
haydaaa... nasıl bir telefon bu g3 anlamadım arkadaş kimi anlat anlat bitiremiyor kimi de gerçekten çok çekmiş.

şu ısınma ve çatlama sıkıntısı ilk serilerde oluyor falan diyorlar ama ne dersiniz?

bir de cihazın fiyatı var tabii. sonuçta 1000 tl bu telefon arkadaşlar. f/p olarak bakarsak alınır mı?
  • dont judge me mom  (22.12.15 21:14:09)
Ben gayet memnunum.

  • Tyler89  (22.12.15 21:16:55)
Ben cok memnunum. Galaxy den sonra ilac gibi geldi.

  • uzun kulaklı yalnız tavşan  (22.12.15 21:24:28)
arkadaşlar sıklıkla söz edilen ısınma ve şarj durumu nasıl telefonun?

  • dont judge me mom  (22.12.15 21:35:49)
3g açıksa 1 günlük kullanımda (sabahtan akşama kadar) 3-4 saat ekran süresi alırsınız. wifide 4-5 saat olur. ısınma da 3g'de biraz daha fazla olmak üzere zaman zaman rahatsız edici seviyeye ulaşabiliyor. ama telefon bugüne kadar hiç takılmadı, hiç kapanmadı vs. çatlama da olmadı bende şu ana kadar, 411 serisinden alet. o fiyata alınabilecek en iyi telefon bence.

yalnız paralel ithalat alıyorsunuz. satıcının yorumlarına, garanti tecrübelerine falan bakın donanımhaberdeki kullanıcı yorumlarından. ben lg türkiye garantili aldığım için yorum yapamıyorum o konuda.
  • vayanasinisayinseyirciler  (22.12.15 21:46:29)
valla fiyat çok uygun oluyor bu şekilde arıza durumunda delta servis vs bakıyor telefona ama ne kadar güvenilir orası meçhul. bu işin içinde biraz risk var tabi. ben aradaki fark için riske girilebilir diyorum.

  • dont judge me mom  (22.12.15 21:53:33)
Bende, babamda ve annemde var. Kliksadan farklı zamanlarda aldık. Hepimiz memnunuz. Biraz ısınma var evet ama çökme, kilitlenme filan yaşamadık. Pil ortalama her android gibi işte.

  • inawen  (22.12.15 22:06:59)
bilgiler için teşekkür ediyorum arkadaşlar.

  • dont judge me mom  (22.12.15 23:04:28)
Ben de 3 gün önce 80 lira fazlaya hepsiburadadan aldım. Al bence kaçırma.

  • mobydick  (22.12.15 23:15:55)