Motosiklet Seçiyoruz

Selamlar, bir çıkmazdayım, size danışayım dedim.

Öncelikle şu motorun sahibiyim (CBR 250R): bikeadvice.in

Honda MSX 125'e hastayım: 2yrh403fk8vd1hz9ro2n46dd-wpengine.netdna-ssl.com ama fotoğraftaki abi gibi komik bir görüntü oluşturmaktan korkuyorum (boy: 178-179, kilo 82)

Kawasaki Vulcan S'e bitiyorum: content.kawasaki.com amma velakin en pahalısı bu.

MSX 125 Vulcan S'in neredeyse 3'te 1'i fiyatına. Kendi motorumu da çok seviyorum ama oturuş pozisyonu bel ve sırt ağrısı yapmaya başladı.

Motorlar kel alaka, farkındayım. O yüzden size soruyorum. Hangi motoru alayım sizce? Bunlar sadece örnekti, aklınıza ne gelirse.

Şimdiden teşekkürler.

PS: Supersport ve enduro seçenekler arasında değil.

yamaha r6. bir arkadaşımda var. hasta oldum resmen

edit: o da cbr250'sini satıp yamaha r6'ya terfi etti bu arada.

yalnız pahalı makina ona göre.
  • discopolice  (22.12.15 20:17:51 ~ 20:19:48)
@discopolice: Supersport düşünmüyorum. Onu eklemeyi unutmuşum. Dur hatta ekleyeyim. Teşekkürler.

  • gonion  (22.12.15 20:20:36)
su an biraz acelem var fazla yazamıyorum. İnazuma yı da bir incele bir arkadaşımda vardı geçen gün kullandım bayaa rahattı.

  • new day new life  (22.12.15 20:29:38)
@new day new life: Hocam Inazuma'yı biliyorum hatta çok yakın 2 arkadaşım kullanıyor. Manda gibi kocaman geliyor bana tipini sevmiyorum onun. Bi ara herkes Duke öneriyordu mesela, onun da tipini beğenemedim bir türlü. Ama örneğin Duke mi / Inazuma mı deseler Duke derim. O derece.

  • gonion  (22.12.15 20:36:37)
motordan hiç anlamam ama aralarında en güzel duran senin motorun :D

  • gozu acik sevisen yahudi  (22.12.15 20:47:47)
ktm?

  • sndnzr  (22.12.15 20:49:33)
125'lik motoru napcan 250'likten sonra onu geç bence. ktm duke olabilir, yamaha mt-09 olabilir. vulcan yerine xv-950 olabilir.

ama bence en güzeli vulcan s yine, muhtemelen en rahatı da o olacaktır.
  • yuto  (22.12.15 21:26:32)
duke da pek rahat değildir ama onu da düşün.

  • new day new life  (22.12.15 22:24:48)
Madem estetik kaygılar daha önde, o zaman şu üçünden biri.

XSR700
Bonneville T100 Black
MT-07 (Night Fluo)
  • jack ass  (23.12.15 10:13:58)
seçenekler verdiğin görseller ise;

motordan çok anlamayan biri olarak:
Honda MSX 125 alma (motor güzel ama abinin görüntü çok komik)
senin motor bence aralarında en güzeli ama belin sırtın ağrıyor diyorsun paran varsa kavasaki yi al.
  • Bysb  (23.12.15 10:24:02)