seo seo seo

yav o bilgisayar başından kalkmayan şişman gözlüklü ablalar bnm webster sitesine bi el atıp seolayıp bana para kazandırabilecek kişiler bir fiyat versin siteyi adam edip seolayacak teklifler için

kombi-ariza.com

ugurdonmezer@gmail.com

o şişman gözlüklü ablaların hiçbirisi sana iş vermeyecek. önce üslup öğrenin, bu ne biçim ilan be!

  • acukali ekmek  (22.12.15 10:09:18)
kör oldum o nası websitesi

  • masa penisi  (22.12.15 10:15:11)
2000 yılından kalma tarihi HTML site. Bu site SEO tutmaz haceli ahsjsjka

  • zbrs  (22.12.15 10:29:37)
eniyiseouzmani@gmail.com adresine sitenizi bilgilerinizi ve ne istediğinizi yazarsanız teklif verebilirler.
bu konuda çalışmaları var Bayrampaşa kombi servisi ilk sırada çıkıyor örneğin.

  • delicevat  (22.12.15 10:58:48)
not defteriyle olacak iş değil o.

  • cetoxim  (22.12.15 11:16:36)
129 tl lık tabletle yaptımlan ben o siteyi :) we sitesi + seo istiyorum işte bana profesyonel el uzatacak biri lazım..

@acukali ekmek :) ilahi gülmeyecez mi yaa uslupu çok iyi bilirim kullanmak istemiyorsam buranın eksikliğinden kaynaklanıyordur ...
  • Dönmezer  (22.12.15 13:06:25)
üstteki duyuru kısmını <marquee> </marquee> içine al kaysın orası :D

  • rodriguez2  (22.12.15 13:15:40)
rodriguez2 hadi hadi içinde var yardım etmek gel bi el at şuna dinozorus oldum ben 35 i devirdim bi baltaaya sap olayım artık kapı kapı kağıt dağıtarak olmuyor yeni şeyleri anlamakta zorluk çekiyorum @rodriguez2 valla uygun fiyat çıkarsın birisi yaa

  • Dönmezer  (22.12.15 13:21:19)