[]

sanver nikli yazar

bu tip bilgi veren adamların iletişim bilgisi falan olmalı ya duyruda da kaydı yok. sırf soru sormak için mesaj atamadığımdan dolayı okumuyorum ekşide bilgi veren tipleri. adamsan blog aç bişey yap veya twitterla bağlantı kurdur. aslında yönetimin çaylaklara günlük mesaj atma kotası vermesi lazım. ekşide sıra falan beklemiyorum ekşi yazarı olma gibi bir düşüncem yok ama sözlükte ilginç bilgiler veren tipleri görünce bilgiyi mabadından mı uyduruyor yoksa cidden birikimli mi bilmek istiyorum. daha önceki aşırı kısa süreli yazarlık deneyimlerde bu tiplerin çoğu sorunlu çıktı.
 
"sevgili günlük" diye başlasaymışsın keşke yazına.


  • devilred  (22.12.15 00:32:01) 
sanver'in sarki sozu yazmak disinda kendi bilgisini yazdigi nerde gorulmus? linkbotu kendisi. fikir belirtti mi jeb bush baskan olsun falan diyor.


  • common of demons  (22.12.15 00:50:50) 
@common of demons bak işte böyle olduğunu bilmesen adam sanıp takip edersin. halbuki yazarlara mesaj atma kotası olsa günlük her üyenin güzel olurdu. etkileşimin bu kadar yoğun olduğu günümüzde hala 90lı yıllardaki zihniyetle yönetiliyor ekşi sözlük. nobel ödüllü yazarlara bile bir şekilde okuyucunun ulaştığı bir devirde sözlük yazarlarına ulaşamamak saçma.


  • her gece aç  (22.12.15 01:13:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.