Almanya mı duty free mi?

Alkol konusunda hangisi ucuz?
Almanya'da
70 jack 20€
70 absolut 15€
Olarak gördüm, daha ucuz dimi burda?
Edit: atatürk havaalnı duty free

rast geldiğim bir kaç içkide almanyadaki liquer shop'lar duty free'den daha ucuzdu.

  • king lizard  (21.12.15 12:42:09)
Hangi ulkenin duty free'si olduguna, ve final destination'in neresi olduguna gore degisiyor duty free fiyatlari bu arada. Tum duty free'lerde fiyat ayni degil + ayni duty free icinde bile ucus guzergahina gore fiyat degisiyor.

  • crown  (21.12.15 12:43:45 ~ 13:21:25)
cogu alkol icin almanyada dogru yerlerden almak duty freeden cok daha ucuz. jäger, jack, jim, talisker, chivas ve dimple icin öyleydi. ama bir sene evvelinden bahsediyoruz, son durumu bilmiyorum.

daha gecen hafta 20 euro chivas metal kutuda 12 yillik 20 euro altina aldim. almanya icinden, duty free fiyatlarini biliyorsan, idealo veya herhangi bir marketten karsilastirabilirim.
  • aynadakiyabanci  (21.12.15 12:58:12 ~ 12:58:52)
almanyadaki marketlerde tr duty freesinden daha ucuza alkol bulursun genelde.

  • KidLazer  (21.12.15 13:25:02)
almanya daha ucuz.

hatta realde indirimdeydi. absolut 70 lik 10-11€ jack d. da 15€ falandı.
  • c1b2k3  (21.12.15 18:05:50)
Hafif şehir dışına yakın yerlerde çok büyük aldi mağazaları oluyor. Jager , Jack, likör ve romlar dutyfreelere göre daha uygun oluyor.
Ancak dutydeki kadar üst kalite ürün çeşitliliği olmuyor. ( single malt gibi)
Bi de 22:00'den sonra satış yok dikkat etmek gerek.
  • mononoke  (21.12.15 21:18:08)
aldide ağır içki yok sallamayalım satmıyolar şarap vs harici ancak bi kaç skimsonik likör vs oluyor:) o edeka ya da nettodur

  • KidLazer  (23.12.15 13:28:12)
Almanya'da acayip ucuz, havaalanındaki 27€luk jack'i burada indirimde 15€'ya gördüm. Aklınızda olsun :)

  • sanquis  (24.12.15 01:18:03)