[]

İçlik tavsiyesi

Aga zütüm donuyor bildiğin. Kaç kıştır alıcam alıcam diyorum artık karar verdim alıcam bitane.
www.sahinlershop.com

Şöyle bir şey baktım ama bunun malum bölgesi rahat mı acaba. Dar olunca ağrı olabiliyor bende.

 
Bu pamuk diyor ama.


  • six packsiz  (21.12.15 10:21:22) 
Kışın da motosiklet kullandığım için termal kullandığım zaman çok faydasını görüyorum ancak sürekli dışarıdaysan iyi. sıcak bir ortama girince çok rahatsız eder. WC'de falan çıkarmak laızm


  • koca dost dev  (21.12.15 10:34:30) 
Polipropilen tavsiye ederim. Pamuklu ıslandığında çok zor kururken, bu meret çok hızlı kuruyor, ayrıca çok rahat. Ben yıllardır aynısını kullanıyorum.

www.adrenalinoutdoor.com
  • nbilgin  (21.12.15 10:35:08) 
Sürekli dışarda değilim ama dışarı çıktığımda buz gibi oluyor bacaklarım.
Tavsiyelere bakacağım teşekkürler :)

  • six packsiz  (21.12.15 11:02:28) 
tchibo'da güzel termal içlikler var.


  • manuel mandalina  (21.12.15 11:18:57) 
Tanrım bayağı bayağı içlik giyen erkekler var hdnxjc.


  • ahaha guldum  (21.12.15 11:22:35) 
thermoform un ürünlerini kullanıyorum ben gayet memnunum. büyük migroslarda bulabilirsin.


  • inannas jofn  (21.12.15 11:49:50) 
lieutenantmono ve koca dost dev +1,

ayrıca kadife pantalonlar soğuğu çok güzel kesiyor. geçen yıl termal içlik giyerken bu kış şimdiye kadar kadife pantolon (fitilli) beni sıcak tutu. hem sıcak yere geçince de içlik gibi pişirmiyor.
  • yemrem  (21.12.15 12:32:44) 
pamuklu içlik olmaz bir halta yaramaz yani. ucuzundan istiyorsan git decathlondan termal içlik al ince hem onlar çok rahatsız etmez. bu işin babası merino yünü olanlar da çok pahalı meretler. gerçi hasyün satıyor ama deneyemedim daha.


  • argent dawn  (21.12.15 14:17:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.