Sizi heyecanlandıran şey nedir?

Hayatta sizi ne heyecanlandırıyor?

beni bazı şeyler heyecanlandırıyor ama aslında hiçbir şey gerçekten heyecanlandırmıyor. Cevapları merak ediyorum.

Uzun vadede pek fazla bir şeyin heyecanlandırdığını söyleyemem ama: sahneye çıkmak çok değişik bir haz veriyor. sergilemek yani bir şeyleri. teşhir gibi değil de performans olarak düşünürseniz sevinirim :D

bir de basketbol oynamak.

bu ikisi tutku gibi bir şey bende, yaşama direncimi arttırıyor.
  • reavelyn  (21.12.15 02:30:12)
birileriyle yaratıcı bi şeyler yapmak.

  • kaledekiyalnizlik  (21.12.15 02:32:47)
yurtdışıyla ilgili plan yapmak, vize almak vs.
vizemi akdım, bir aya gideceğim, heyecanım duruyor. onun dışında pek yok.

  • ripolip  (21.12.15 02:47:22)
tip alanindaki gelismeler.

  • icim urperiyor  (21.12.15 02:56:56)
Altın ve doların hareketlerini izlemek. Manyakca heyecan vermeye başladı..

  • hede hodo  (21.12.15 03:39:28)
para, başarılı olma hissiyatı. ota boka hissetmiyorum ama bunu.

moderatör arkadaşlar bi baksınlar lütfen konu kilit.
  • rubenanyukov  (21.12.15 03:58:40)
Adana dürüm

  • rayde  (21.12.15 08:17:36)
yeni bir şeyler yapmak. yeni bir işe başlamak. bilmediğim bir yere gitmek ama öyle turla falan değil, kendi başıma. bir şeye sahip olmak, hayatıma sokmak.

  • lvs  (21.12.15 08:45:15)
Öğrendiğim her şey çok heyecanlandırıyor, hele bir yerlerde uygulayıp sonuç görürsem şampanya patlatasım geliyor. İnsanlık için damla kadar değeri yok, benim için aydaki yerçekimsiz kocaman adımlar. Çocuk gibi heyecanlanıyorum.

  • aychovsky  (21.12.15 08:51:34)
yemek.

@rayde yazınca düşündüm, beni yemekten daha çok motive eden çok az şey var.
  • piremses  (21.12.15 08:53:54)
büyük bir organizasyonda koşmak. mesela maraton, yarı maraton vs.

borsada zincir işlem yapmak ve hepsinin gerçekleştiğini izlemek.
  • [silinmiş]  (21.12.15 08:56:00)
Şehir hayatından uzaklaşıp daha az insanli, daha cok doga&hayvan iceren bir yaşam kurma fikri.

  • ihan  (21.12.15 18:02:09)