[]

hoparlör tavsiyesi

merhaba millet
şu hoparlörü gördüm ve resmen canım çekti ağzım ekşidi yeşil rengini görünce erik yemiş gibi oldum. amzn.com
ben böyle bir hoparlörü bilgisayarda müzik dinlerken başım ağrımadan cızırtı olmadan müzik dinlemek için kullanabilir miyim?
almaya değer mi? yoksa Creative GigaWorks T20 al geç mi dersiniz?

 
Alma. Dinledim cacık olmaz.


  • alperz  (20.12.15 07:33:00) 
ikisini de almayın derim. t20 araştırıyordum, kullanıcısı bass eksikliği çok hissediliyor dedi. o yüzden satmıştı bir tanesi.


  • simbolmina  (20.12.15 15:41:42) 
bas istemiyorum ben zaten yoksa logitech x540 var bende


  • hoot  (20.12.15 17:14:43) 
Hoparlör deyince edifier.


  • ursa major  (20.12.15 21:50:35) 
edifier'ın türkiye'de servisi yok. var mı?


  • alperz  (21.12.15 05:34:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.