[]

yüzüklerin efendisi mutlu ork okçu

filmde bir yerde bi ork düşmana ok atıyordu sonra okun arkasından gittiği yere mutlu bir bakış atıyordu

o sahnenin filmin neresinde olduğunu hatırlayan var mıdır?


 
img4.wikia.nocookie.net

bahsedilen arkadaş bu değil mi?
  • vosvos3131  (19.12.15 23:35:06) 
aynen


  • eksimeksi  (19.12.15 23:38:31) 
üçüncü film(bu kesin). aragorn, legolas, gimli ve hayaletler gemiden indikten hemen sonra diye hatırlıyorum. oralarda bi yerdeydi.


  • nickimin hakkini veremedim  (19.12.15 23:43:01) 
prntscr.com

evet üçüncü film extended versiyonuna göre dakikası da altta yazıyor. theoden ve gondor ordusunun minas tirith'e geldikleri ve orklara saldırdıkları sahne.
  • omer haybo  (20.12.15 00:04:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.