[]

Ps 3 Co-op oyun

Selamlar. Elime hasbelkader bu aletten geçti. Oyun kültürüm az buçuk var ama normalde single player oyun oynayan bi adamım. Bu arkadaş ise 4 adet kolu olduğundan kendinden co-op bi makine.

Var mı önereceğiniz (dövüş oyunları, metal slug, grid 2 ve pes-fifa hariç) güzel co-op'lar?


 
gears of war, oynadığım en güzel co-op lardan biri. ama ps3 için varmıydı hatırlayamadım. bakmaya değer ;)


  • busuta  (19.12.15 10:09:42) 
windows oyunu sanırım bu, pc ve xbox'a çıkmış :)


  • cern de cayci olmak vardi  (19.12.15 10:18:14 ~ 10:18:32) 
hmm, şöyle bir şey buldum nette;

www.co-optimus.com

bir de buna bakarken army of two geldi aklıma :)
  • busuta  (19.12.15 10:30:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.