gece sürekli müzik dinleyen üst komşu

merhaba. üst komşum istisnasız her gece benim de duyabileceğim seviyede müzik dinliyor. buna zaman zaman evdeki yüksek sesle konuşma sesleri de dahil oluyor. bu komşu nereye şikayet edilir ve sonuç alınabilir mi? şikayet ederken benden somut kanıt istenebilir mi?

internette onlarca örnek var fakat hangisinin güvenilir olduğu fazla belli olmadığından sizlerin yardımına da ihtiyacım var. teşekkürler.

Öncelikle kapısına bir not bırakın durum böyle böyle uyarmak istiyorum yoksa şikayet etmek zorunda kalacağız. İsterseniz isimli, isterseniz isimsiz. Düzeleceğini sanıyorum.

Düzelmez ise gece Zabıtası çağırıp tutanak tutturup savcılığa gidiyorsunuz. Gürültü yapanın Ev sahibi mi Kiracı mı olması da farklılık gösteriyor tabi şikayet derken.
  • ihanet kac kisilik  (19.12.15 08:50:53)
Once uyardik sonra apartmana not yazdik yine anlamadilar. Bir gece iki kisi indik bagirdik bunlara apartmandakiler de duydu rezil ettik.

Ne yaptiklari bizi ilgilendirmez de gece yarisi sevgililerinin ciglik cigliga sevisme sesleri apartmanda yankilaniyor.
  • Traveller  (19.12.15 10:13:09)