[]

İş yerinde mobbing

Bir arkadaşımın iş yerinde çalıştığı operasyon kapandı. Kendisini başka operasyona yerleştirdiler ama orası çok kötü, sundukları diğer seçenek ise kat kat daha kötü. Bildiğiniz tazminat vermemek için diretiyorlar.
Bu konuda ne yapılabilir? 
maaşta azaltma olduysa, haklı işten çıkma sebebi ortaya çıkacaktır-tazminat ile birlikte. hukukçu değilim, araştırmakta fayda var. işletmeden kalan hukuk bilgim budur ama.


  • zoque  (18.12.15 15:27:46) 
@zoque Maaşta düşüş yok ancak prim şartlarında %250 bir artış var.


  • six packsiz  (18.12.15 15:38:21) 
sözleşmede belirtilmediyse başka bölümde çalıştıramazlar. noterden ihtar çeksin.


  • kurudu da  (18.12.15 15:41:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.