İstanbul'da ısınmak için klima?

Merhabalar,
İçinde hiçbir ısıtma sistemi olmayan bir odayı(yaklaşık 30 metrekare) klima ile ısıtmak istiyoruz. Akşamdan akşama eve geliyoruz zaten. İstiyorum ki ben gelmeden bir saat önce başlasın çalışmaya, yaklaşık 6 saat boyunca odayı sıcak tutsun. Evde yalıtım da mevcut. Gerçi ona yalıtım mı deniyor bilmiyorum. Ev, dışarıdan strafor ile kaplı.
Şimdi ben bunun kime nasıl bir klima almalıyım? Dışarıda sıcaklık 0 derece iken, klima odayı 25 derece yapar mı? Çok çok fazla elektrik faturası öder miyim? İstanbul'da klimayı ısınmak için kullanan var mı? Kafamda deli sorular.
Teşekkür ederim.

Not: Tikler sabaha kalabilir.

Kaloriferin yaninda olabilir

  • Traveller  (17.12.15 21:41:28)
pahalı ve Performansı düşük olur elektrikli ısıtıcıları düşünebilirsin. Zaman ayarlı prizlere Süreyi ayarlarsın prizler 30-40₺ arası.

  • gokhan atestepe  (17.12.15 21:47:25)
klimada da süre ayarı olur genelde.

  • zimbirik  (17.12.15 22:19:58)