Benim yerime video yükler misin?

Dailymotiona video yükleyemiyorum ama yüklemem gereken 24 tane video var, toplam 105 mb boyutunda. benim yerime yükleyecek hayır sahiplerini msnime davet ediyorum ilsadozkan hotmail com
her şeyi denedim olmuyor sanırım benim makinada bi sorun var 25 videodan sadece 1ini yükleyebildim nedense.
4-5 gündür yatan ve videolarını bekleyen bir evde kol kası geliştirme yazısı var, duyuruda kol kası geliştirmek isteyenler başt aolmak üzere yardımlarınızı bekliyorum

ihtiyacım olan:
2-3 saat vakti olan yardımsever bir kişi
endişe etmeyin dosyaları alınca ben size dailymotion şifremi vereceğim yani indirip bindirme için 2-3 saat lazım yoksa çok kolay hiç uğraştırmaz

ben halledeyim karluk (video upload işini). mailimi buraya yazmayayım yalnız. sen şurdan ulaş bana: lightclub.info

  • blackdog  (19.10.09 22:00:16 ~ 22:01:10)
değişiyor videoların boyutları 5mb ye de var 600kbye de, @katafalk bir tane yükledi deneme olarak o yaptı demek ki sorun bana has, şimdi benbibokyedim'e toptan yolluyorum blackdog seni de ekliyorum abi cümleten eyvallah
şirinler gibi hissediyorum kendimi
imece
:((
ek: blackdog ben nasıl dosyaları yolluyum buradan verdiğin yer iletişim formun, msnimi ekle istersen
  • Karluk  (19.10.09 22:12:12 ~ 22:17:39)
msninde live care güvenlik önlemi olmayan bir yiğit aranıyor, benbibokyedim sağolsun, beraber bekledik ama hain windows sildi dosyayı

  • Karluk  (19.10.09 22:23:23)
şu an jugadorla başladık o da yükleyemedi sağolsun aviye çevirip çevirip yüklüyor herkeşşleree teşekkürler arkadaşlar

  • Karluk  (20.10.09 00:58:12)