Birlikte olana kadar geçen süre ve değerlilik

Kafanızda şöyle bir şey var mı? Cinsel ilişki yaşanması için geçen süre ne kadar uzun olursa, erkeğin gözünde o kadar değerli olmak gibi?
Kadınlar böyle bir taktiğiniz var mı?
Erkekler böyle bir bakış açınız var mı?

tanıştık,ertesi gün seviştik.şuan evliyiz.
benim takıntım yok eşiminde olduğunu sanmıyorum.
bence değerlilik anı biriktirerek özel şeyler paylaşarak olan bişey.seksle alakası yok daha duygusal
  • mantarliborek  (17.12.15 16:20:56)
Böyle bir bakış açım yok, bir kadın kendini bu şekilde daha değerli hissediyorsa onun kezban böyle düşünen erkeğin de köylü olduğunu düşünürüm. En nihayetinde bu sunulan bir nimet değil doğal yaşamın sıradan bir parçası. Ekstra anlamlar yüklemeye gerek yok.

  • angelus  (17.12.15 16:28:51)
varsa kezbandır

yok
  • her gece aç  (17.12.15 16:33:08)
öyle bir bakış açım yok. erkeğim. ayrıca, angelus +1.

  • krang  (17.12.15 16:33:19)
Hepsini geçtim, one night stand başlayıp gayet iyi devam eden ilişkiler biliyorum.

Taktiği olan kadınlar, böyle bakan(son sorudaki gibi) erkeklerle evlensin de hepimiz kurtulalım derim.
  • lcha  (17.12.15 16:40:21 ~ 16:40:46)
Angelus +1
Fakbadi ile evleniyor millet. Sıkıntı yok.

  • hasmetizm 2046  (17.12.15 16:54:46)
Seksteki uyumsuzluk bir ilişki için oldukça majör bir problem olduğundan, zaten sevişmeden sevgili olmayacağım için öyle bir taktik otomatik olarak çok saçma kalır. Bir insanın değerini ne kadar uzun/kısa sürede yatağa girebildiği değil, kendini hayatta konumlandırdığı nokta belirler. (Her gördüğü canlı için pantolonunu indiren kadın ve adamları tenzih ederim).

  • pandispanya  (17.12.15 17:03:25)
angelus özetlemiş.

yemek içmek kadar normal bir şeyden nasıl değerler kazanıyor, nasıl anlamlar yüklüyor insanlar! yanındayken birlikte olmak istediğin insana bir pazarlama taktiği olarak mesafe koymak nasıl bir anlayış/kandırma. azıcık doğal olun, azıcık duygularınızı, dürtülerinizi yaşayın. sevişirsem değerim olmaz mantığının sonu beni sevdiği, kıskandığı için şiddet uyguluyora kadar gidiyor.
  • madarch  (17.12.15 17:12:48)
Ben bir keresinde 2 haftalık sevgilimle ilk defa birlikte uyurken birtakım hareketler başlatmak için yeltendim diye adam benden "bildiğin" buz gibi soğudu, şaka değil. Temsili değil. Tamamen gerçek. Kıçımı dönüp fosur fosur uyusam bu sefer kezban olacaktım, onu da biliyorum.

Hani kadinlara ikiyuzlu, ne istediğini bilmiyor diyenleriniz var ya; erkekler arasında da azımsanmayacak kadar fazla var bunlardan.
  • piremses  (17.12.15 17:25:08)
sevişmeden sevgili olamıyorum.

  • mermize  (17.12.15 17:30:16)
Bu tür insanın kadınından da erkeğinden de hayır gelmez bence.

Canı istediği hâlde "dur hemen seks yapmayalım ki gözünde değerli olayım" diye düşünen kadın dangalaktır bana göre. Aynı şekilde sevgilisiyle hemen birlikte olunca "zaten hemen verdi, bu namuslu değil bundan anne olmaz" kafasında olan çok erkek müsveddesi var. İkisi de evlerden ırak.

Piremses, ucuz yırtmışsın.
  • yirmisantim  (17.12.15 17:36:38)
Burdaki erkeklerin gazına gelme.

  • kelepir  (17.12.15 18:57:40)
Erkeğim, böyle bir bakış açım yok. Komik bir bakış açısı. Angelus'a katılıyorum.

Tabii bu şahsi fikrim. Herkes böyle değil. Bizzat ilk gün sevişmek için 1241231 takla atıp sevişince de kaşar diyen 1412412 tane kişi örnek verebilirim. Arkadaş çevremde olmasa da çalıştığım yerde bol. Ha tabii bu kafadakiler kısa sürede değil, 1 yıl sonra sevişsen de kaşar diyecekler o başka.
  • nawar  (17.12.15 19:15:40 ~ 19:16:49)
@kelepir sürenin ne olması gerekiyor peki?

  • limoncello  (17.12.15 19:17:55)
En az bi nişanlanmak lazım liseli tarzı öpüşmek için. Geri kalan atraksiyonlar evlendikten sonra olmalı erkeğin aklında soru işaretleri kalmaması için.

  • kelepir  (17.12.15 19:46:01)
@kelepir ohaa ama yine de görüşüne saygı duyuyorum yani o aşamaları bekleyecek kız bulabiliyorsan ne diyim.

  • limoncello  (17.12.15 20:06:28)
Benim var. Üstelik çok ciddi şekilde var iş ciddiye biniyor ulan yanlış mı yapıyoruz diye soruyorum kendime.

  • kljgslsdkjsd  (17.12.15 22:33:34)
Ben hatun süreci geciktirmeye çalışınca sıkılıp görüşmeyi kesiyorum.

  • arnold schwarzeneger  (18.12.15 09:14:53)
@yirmisantim

bahsettiğin kafada olan adamlara bile bir dereceye kadar saygı duyabilirim ancak kazanova takılıp da bu zihniyette adamları görmek beni kezbanlığa sürüklüyor. heheh.

en fenası, en tiksinci onlar. bu da böyle bir kısırdöngü işte.
  • piremses  (18.12.15 09:21:38)