Affedilemez bir hata yaptım ve star wars'u henüz izlemedim

eski serilerinden hiç bir filmi izlemedim. yeni filmi izlemek hata mı olur onları izlemeden? günahım nasıl affolur?

4-5-6 izlesen yeterli olur bence. gelen film 7. film sonuçta, diğer 3'ünü şimdi izlemesen de olur sanırım. 3 akşam 2 saat ayırıp izlesen olur işte, sonra da sinemaya gidip izlersin :)

  • nathanieltroy  (17.12.15 10:04:57)
film nasıl olsa en az 2 hafta vizyonda kalacak (bence 1 ay kalır). Önce seriyi bitir ve son filmi ağız tadıyla izle.

İzlemeden gidersen alacağın en büyük keyif 3d özelliği olur.
  • kimlanbu  (17.12.15 10:11:04)
4-5-6 olmaz çünkü zaten izlemeye birinci filmden başlamıyorsun. Serinin ortasından izlemeye başlaman lazım.

  • burberry  (17.12.15 10:11:41)
  • confessions of an adman  (17.12.15 10:15:19)
affedilemez hata derken?

vurmayin ama star wars is f.cking overrated.

ama izle gene, hos filmler, sorunla alakali bir de söyle bir duyuru var:

eksiduyu.ru

hata olmaz, ama hayran kitlesini memnun etmek icin bolca referans olacakmis gibi bir his var icimde. o yüzden izleyip gitmek her türlü avantaj olur. universe'ü de tanimis olursun.
  • aynadakiyabanci  (17.12.15 10:35:06)
@burberry serinin ortası 4-5-6 değil mi zaten?

yani sen filmin çekildiği tarihe göre ilk üç filmi izle. (4-5 ve 6. bölümler) zamanın olursa 1-2-3. filmleri de izlersin, onlar 90'ların sonunda çekilmeye başlandı zaten. daha eski zamanı anlatıyor. yeni gelecek film 7. bölüm olacak, o yüzden 1-2-3 sonra izlesen de olur dedim. ama bence her türlü izlersin 1 haftada zamanın varsa.
  • nathanieltroy  (17.12.15 10:35:38)
Hem takip amacli, hem de soruya ek amacli;

Bu filmleri izleyeblecegimiz ingilizce altyazili bir site var midir? Ben de super sosyal oldugumdan film sitesi falan bilmiyorum. Zenginiz biz, dvd kiraliyoruz asdsdsd
  • letheavendangered  (17.12.15 10:41:20)
İzlemeden gitme.. Karakterler kafanda oturmalı geçmişlerini bilsen daha çok keyif alırsın

  • lcha  (17.12.15 10:41:29)
Machete order diye bi nane var. Önerisi şu: 4-5-2-3-6 (evet 1'i komple atlıyor) ha force awakens'ı anlamak için şart mıdır dersen o kadar da değildir ya.

  • xef6  (17.12.15 11:07:44)