kayınvalideye hediye

Kendi aramızda yaptığımız çekilişte bana erkek arkadaşımın annesi cikti. Yılbaşından bir hafta önce strese girmemek için hediyellerimi şimdiden alıyorum ama kendisine ne alsam bilemedim. 70 yaşında, aktif bir kadın. KoroY
ya giden, tiyatro, sinema gezen bir insan. Fakat fazla süslü şeyler sevmiyor, makyaj yaptığını hiç görmedim mesela. Evine bir sey almak nasil olur? Ben bu profildeki birine ne alabilirim?

Not: fular, bros, çanta demeyin lütfen. Hem kendisinde zibilyon tane var hem de ben daha önce almıştım. Teşekkür ederim şimdiden herkese.

bence gitmediğini bildiğin bir oyunun biletini falan al.

  • freya  (17.12.15 09:43:41)
afili istanbul gezileri oluyor. sadece karaköy, işte kadıköy gezisi falan. böyle baya ciddi rehberlerle. facebook'ta chocolate tour'du galiba, oraya bakabilirsin

  • la noix  (17.12.15 09:47:23)
çok var deseniz de yünlü, güzel bir şal alabilirsiniz. yargıcının şalları çok güzel oluyor.
anne- oğul başbaşa vakit geçirebileceği akşam yemeği gibi bir organizasyon ayarlayabilirsiniz.

  • boyalı kuş  (17.12.15 09:54:31)
bu profildeki birisi için iksv lale kart da güzel bir hediye olabilir. ayrıca @la noix+1

  • kehanet  (17.12.15 09:55:41 ~ 09:56:08)
masaj hediye etmeye ne dersiniz? ama tek kişilik olursa canı sıkılabilir, iki kişilik bütçeniz varsa çok hoş olur bence.

  • pompeininkulleri  (17.12.15 10:00:05)
yoksa, paşabahçe'den fatma ananın eli veya bir şahmaran tablosu da olabilir, seviyorsa dolu duvarları.

ama aktif bir hediye en iyisi. turdur vs dir.
  • janderzel zartanyan  (17.12.15 11:38:36)
Şık bir eldiven

  • balik kraker  (17.12.15 11:39:25)
drone al.

bu sıralar ne alim diyen herkese bunu diyorum. kadın belki sever hem, nerden biliyorsun?
  • eindaclub  (17.12.15 12:11:07)