Nasıl atlatılır?

Babamı kaybettim ya ben. Şimdi malum geçim sıkıntısı var. Gelir yok gider çok. Babamın mesleği üzerine el takımları var. Onlarda 4 bin e yakın eder. Çok kıymetli eşyalarıydı babamın. Şimdi elden çıkarıyor olmak çok kötü. Bikaç parça alacağız hatıra ve günlük kullanım için.

Çok koyuyor be.

Daralıyorum, nasıl atlatabilirim bu durumu bilmiyorum. O kadar kötü insanlar var ki vefatı öğrenip ölü soyuculuk yapıyorlar sinir oluyorum! Böyle içimdeki canavar çıkacak hepsini parçalayacak.

Nasıl geçer geçmez ama nasıl hafifler?
Hem konuşmak istiyorum hem istemiyorum.
Nolacak?

çok üzüldüm çok acı kimse yaşamasın bu durumu. :(

  • basond  (16.12.15 21:33:12)
Yok işte. Sadece üç beş aleti ben de kullanabiliyorum onları alacağım zaten

  • indescribable  (16.12.15 21:49:33)
başın sağolsun. nasıl geçer? geçecek bir şey değil senin de dediğin gibi. hafiflemesi için de sadece zaman lazım. kimine göre 5 ay, kimine göre 5 yıl. bir şeylerini satıyoruz diye düşünme, baban da olsa mecburiyetten böyle olmasını isterdi. hatıralarına iyi bakın yeter.

  • bacardicola  (16.12.15 22:37:20)
İflas bile sattıramadı o takımları öyle diyeyim. Şimdi elden çıkarmak kötü ya.

  • indescribable  (16.12.15 22:43:15)
oç çok kardeşim işte naparsın, başın sağolsun. yok mu yardım edecek bir aile büyüğü filan?

  • eindaclub  (17.12.15 12:17:41)
Taziye ye bile gelmeyen aile büyüğü mu olur? İkilik çıkarıp biz o eve gelmeyz sorumlusu o kadın diyip 3 tane torunu, yeğeni hiçe sayan büyükler. Evet uzak olsunlar. Bir iki kere aradık da valla yok bizde zor geçiniyoruz nasıl verelim olsa vermezmiyiz ler..
İnsan bak kardeşim çocuğum bizde de yok ama buyrun gelin acı aynı acı. Yemek yiyin kalın Vs. Denir ama bunları söyleyen yok yani. Babam olsaydı ki dede ölünce yapmış zaten teneke teneke yağlar peynirler ev dolup taşmış da abiler evlerine götürmüş o derece yapmış bi adamdı.
Gasilhane de kahkaha atan kardeşi ve büyük amcası vardı yani.

Çok dertliyim çok.
  • indescribable  (17.12.15 12:25:33)